پرسپولیس نیوز: محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد حضور در باشگاه پرسپولیس ۱۰ روز پیش با من صحبت شد و جلساتی با وزیر ورزش و معاونش داشتم.

محمد‌حسن انصاری‌فرد بعد از انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از چند روز پیش مذاکراتی را با جناب سلطانی‌فر، وزیر ورزش و همچنین جناب داورزنی داشتیم که در نهایت امروز در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به من تکلیف شد که بار دیگر افتخار خدمت به پرسپولیس و هواداران این تیم را داشته باشم.

وی افزود: همان طور که هواداران می‌دانند من قبل از اینکه مدیرعامل این باشگاه باشیم از ۱۱ سالگی طرفدار پرسپولیس بوده‌ام و خوشبختانه به عنوان بازیکن، مربی و مدیرعامل افتخار عضویت در این تیم را داشته‌ام.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا استعفای او از ریاست کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی، ارتباطی با حضورش در پرسپولیس داشت یا نه، عنوان کرد: قسم می‌خورم که این دو مسئله ارتباطی با هم نداشته‌اند. قضیه استعفایم از آن پست به ۱۵ تیر برمی‌گردد در حالی که صحبت در مورد پرسپولیس از ۱۰ روز پیش با من انجام شد. خدمت هواداران پرسپولیس قسم می‌خورم که هرگز استعفایم به حضورم در این باشگاه ارتباط نداشته است.

وی در مورد اینکه آیا عرب در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی خواهد ماند یا نه، خاطرنشان کرد: بله، عرب در جلسه صبح امروز هیئت مدیره باشگاه حضور داشت. عرب و تمام اعضای هیئت مدیره برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده‌اند و تیم خوبی را هم برای فصل جدید رقابت‌ها بسته‌اند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان در مورد برنامه‌هایش برای این باشگاه گفت: در حال حاضر پرسپولیس بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد. هدف‌مان این است که ان‌شاءالله هر سه جام را برای پرسپولیس بیاوریم. پرسپولیس تیم بسیار شایسته‌‌ای است و در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا یک مدعی جدی برای قهرمانی خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)