پرسپولیس نیوز: مدیرعامل پرسپولیس نسبت به گزارش انتشار قرارداد بازیکنان واکنش نشان داد و گفت که بازیکنان تیمش از سال قبل بین ۱۰ تا ۳۰ درصد قراردادشان را طلب دارند.

محمدحسن انصاری‌فرد در واکنش به گزارش مبنی بر دریافت ۱۰۰ درصدی قرارداد سال گذشته بازیکنان پرسپولیس توسط آن‌ها گفت: اسناد مطرح و منتشر شده اصلا درست نیست. بازیکنان ما از سال گذشته بین ۱۰ تا ۳۰ درصد طلب دارند که اگر لازم باشد اسناد واقعی آن را منتشر می‌کنیم. نوک پیکان این گزارش، کاپیتان زحمتکش تیم یعنی سیدجلال حسینی بود که این کار درستی نیست.
وی ادامه داد: بازیکنان ما بین ۱۰ تا ۳۰ درصد چه از نظر قراردادی و چه از نظر آپشن‌های قرارداد طلب دارند. به هر حال پرسپولیس سال گذشته در ۲ جام برنده شده بود و این آبشن‌ها به بازیکنان تعلق می‌گرفت؛ بعضی از این ارقام‌ آن قدر بالا است که حتی تا ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیون هم می‌رسد. این که در آستانه داربی، این مطالب را بیان می‌کنند و حتی اگر به خاطر دلسوزی هم باشد، کار خوبی نیست.
مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مطالبات امسال بازیکنان این تیم در برنامه “فوتبال برتر” توضیح داد: قرار بود تا نیم‌فصل ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان را بدهیم اما توانستیم تنها ۳۵ درصد آن را پرداخت کنیم و سعی می‌کنیم پرداختی خود را تا قبل از داربی به ۵۰ درصد برسانیم. بدهی‌های کلانی داریم و احکام جدید فیفا هم به زودی خواهد آمد. ما در ابتدای راه چالش بزرگی داشتیم زیرا قسمت زیادی از پول مربی خارجی و پول بازیکنان مانده بود و ما سعی در فراهم کردن و پرداخت آن داشتیم. از سوی دیگر بخشی از درآمدها هم باید برای تسویه بدهی‌های سال‌ها قبل هزینه شود و بعد از ورود، بخشی از درآمدها را هم صرف پرداخت به بازیکنان و مربیان کردیم که دریافتی نداشتند و پرداخت ۳۵ درصد قرارداد بازیکنان در این شرایط انجام شد تا این هفته که آن را به ۵۰ درصد برسانیم.

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: به این موارد، باید این نکته را اضافه کنم که آقایان؛ افشین پیروانی، یحیی گل محمدی و همکاران ایشان، هنوز بابت قرارداد، هیچ دریافتی نداشته‌اند و امیدواریم ظرف دو روز آینده با توجه به بهره‌برداری از طرح‌های اقتصادی این تعهدات معوق نسبت به اعضای تیم را کم کنیم.

او اضافه کرد: بازیکنان ما در این چند سال ۷ جام برده‌اند و طبیعی است دنبال حق‌شان باشند و به زندگی‌شان برسند. البته آن‌ها می‌دانند ما در حال تلاش شبانه‌روزی هستیم تابا اتحاد و همدلی مشکلات را حل کنیم.
انصاری‌فرد در پایان درباره تغییر ساعت داربی و تعداد بلیت‌های قابل فروش گفت: امروز(سه‌شنبه) ساعت ۸ صبح جلسه‌ای در شورای تمرین داریم که جواب تمام این سوال‌ها بعد از این جلسه مشخص خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)