پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ای‌کاش کدورت‌ها کنار گذاشته می‌شد و کریمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی می‌کرد.

کریم انصاری‌فرد درخصوص آخرین شرایطش برای عقد قرارداد با تیم جدید اظهار داشت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ام و ان‌شاءالله به زودی سعی خواهم کرد تصمیمی بگیرم که بتوانم سال خوبی را پیش رو داشته باشم.

انصاری‌فرد در مورد خداحافظی علی کریمی نیز گفت: باورکردنی نیست که علی کریمی از این فوتبال خداحافظی کرد. به نظر من مثل شماره 8 دیگر به این فوتبال نمی‌آید. بازیکنی که از همه نظر در آسیا زبانزد عام و خاص بود. واقعا از این تصمیم کریمی شوکه و ناراحت شدم.

وی افزود: 3 الی 4 سال بهترین دوره فوتبالی‌ام را کنار کریمی گذرانده‌ام و از هر لحظه‌ای که کنار او می‌دویدم و یا توپ‌هایش را می‌گرفتم بهترین استفاده را می‌کردم خدا می‌داند از کریمی خیلی چیزها یاد گرفتم اما واقعا دلم برایش سوخت.

انصاری‌فرد در پاسخ به سوالی که چرا دلت برای کریمی سوخت گفت: ای کاش او اینطور خداحافظی نمی‌کرد، ای کاش کدورت‌ها کنار می‌رفت و کریمی با لباس تیم محبوبش که همیشه به خاطر بازی نکردن در آن خودش را می‌خورد از فوتبال کنار می‌رفت اما او تصمیمش را گرفته و چاره‌ای نیست ولی کریمی باید بداند همیشه جاودانه برای این مردم خواهد ماند و همه به یاد او هستیم. ما باید امثال کریمی را روی شانه‌هایمان نگهداریم.

انصاری‌فرد در پایان خاطرنشان کرد:بزرگان زیادی داشتیم که اینطور غریبانه رفتند که کریمی هم یکی از آنهایی است که غیرقابل وصف بود. ای کاش علی‌آقا اینطور تصمیم نمی‌گرفت چون به نظر من او حالاحالاها می‌توانست هنرنمایی خود را در فوتبال ایران به رخ همه بکشد اما کریمی صلاح خودش را در خداحافظی دیده و من در زندگی شخصی‌اش از صمیم قلب برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. کریمی باید بداند که نمی‌تواند اینطور از فوتبال جدا شود چون فوتبال ما به او نیاز دارد.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)