پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: استقلالی‌ها به هر مشکلی که برمی‌خورند از پرسپولیس مایه می‌گذارند، برانکو هم وضعیت استراماچونی را داشت اما هیچکس پیگیری نکرد.

محمدحسن انصاری‌فرد اظهار داشت: همه گروه ها مشکل است. تیم‌های اول امارات و عربستان در گروه ما هستند. الدحیل هم با اختلاف کمی در رده دوم قطر است. با اضافه کردن مهاجم جدید ما هم قدرتمندتر خواهیم شد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه آیا با فدراسیون برای میزبانی از تیم‌های عربستانی صحبتی داشته‌اید یا خیر، گفت: به نظر من عربستانی‌ها با میزبانی در زمین بی‌طرف بیشتر سود می‌برند تا ما، چون اگر ما میزبان باشیم تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند. با این شرایط دلیلی ندارد که عربستانی‌ها بخواهند این موضوع را پیگیری کنند. اما ما چند سال است که از این اتفاق محرومیم.

وی در مورد جدایی سرمربی استقلال و تغییراتی مدیریتی این باشگاه عنوان کرد: من در این زمینه توضیحاتی دارم هواداران ما پیام‌های زیادی دادند که از منافع پرسپولیس دفاع کنم و باید برخی موضوعات شکافته شود تا همه بدانند. مربی استقلال یک زمانی آمد و حالا گذاشته و رفته است حال آنکه می‌توانسته بماند یا خیر نمی‌دانم؛ اما هواداران استقلال حق دارند اعتراض کنند اما این موضوعات چه ربطی به پرسپولیس دارد. کالدرون هم مشکل دارد اما ما هیچ وقت در مورد استقلال حرف نزدیم چون مشکل خودمان بوده است. اما آنها به هر مشکلی که برمی‌خورند از پرسپولیس مایه می‌گذارند.

انصاری‌فرد افزود: تقویم مسابقات لیگ و اشتباه داوری در این مدت چقدر به ضرر پرسپولیس بوده است اما ما حرفی نزدیم. آنها چرا گناهان خود را به گردن پرسپولیس می‌اندازند. همیشه می‌گویند پرسپولیس تیم حکومتی و دولتی است. الان ببینید همه دولت به دنبال استراماچونی افتاده تا او را برگردانند. برانکو هم همین وضعیت برایش پیش آمد اما هیچکس پیگیری نکرد می‌گفتند عراقچی پرسپولیسی است اما الان دنبال کار استقلال است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به رفت و آمد پرسپولیسی‌ها به ژاپن برای فینال جام آسیا گفت: شما ببینید ما برای این بازی چه پرواز طولانی را رفتیم و برگشتیم اما اگر همین استقلال برود با چه امکانات خواهد بود. مشکل اینجا است که پرسپولیس هفت جام قهرمانی آورد که در نهایت سلامت و صلابت بوده است. یک مورد بیاورند که این قهرمانی‌ها با مشکل بوده است چه داوری چه چیزی دیگر.

وی تأکید کرد: تا زمانی که این تحلیل‌های نادرست در مورد پرسپولیس وجود داشته باشد وضعیت استقلال همین است. هواداران استقلال باید خوب تحلیل کنند چرا مشکلات خودشان را گردن پرسپولیس می‌اندازند.

انصاری‌فرد در مورد اینکه قبلاً گفته بود نمی‌خواهند پرسپولیس در این فصل قهرمان شود، گفت: من دو مورد را در این زمینه می‌‌گویم پرسپولیس دو دوره از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و شما ببینید با چه بازیکنانی مانند آدام همتی و طاهرخانی به فینال آسیا رسید و مقابل السد با آن همه ستاره قرار گرفت. برای فینال جام حذفی استقلال برای اردو به ترکیه می‌رود آیا قاضی دادگاه CAS هم که رأی داده پرسپولیسی بوده است. کارهایی که می‌کنند از مظلومیت پرسپولیس است. ما سالم بودن داوران را همیشه تأیید کرده‌ایم هواداران ما هم در برد و باخت‌ها تیم‌شان را تشویق کرده‌اند اما چرا استقلالی‌ها این کار را نمی‌کنند. شما ببینید چقدر تغییرات در استقلال و چقدر در پرسپولیس بوده است. ثبات مدیریتی در استقلال بیشتر بوده اما پرسپولیس موفق‌تر بوده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان خارجی دو تیم را مقایسه کنید. استقلال چقدر از امتیاز پولی برخوردار بوده است که پرسپولیس نبوده است. روز اولی که می‌خواستم مدیرعامل شوم سلطانی‌فر به من گفت نمی‌توانیم از نظر پولی به شما کمک کنیم اما استقلال را ببینید که چقدر به آنها کمک می‌شود.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان این تیم گفته‌اند در فینال آسیا در زمین باتلاقی تمرین می‌کردیم، گفت: شهرداری یک ورزشگاه به ما داد و یک ورزشگاه هم به استقلال اما آنها کمپ حجازی را هم دارند اما از درفشی‌فر هم نمی‌توانیم استفاده کنیم.

انصاری‌فرد خطاب به هواداران استقلال گفت: جناب هوادار استقلال با این صحبت‌هایی که می‌کنید و علیه پیشکسوتان مصاحبه می‌شود فقط دیگران سود می‌برند. از طرف مدیریت باشگاه هیچ وقت مطلبی علیه استقلال نگفته شده است اما برعکس آنها هر وقت به مشکل می‌خوردند می‌گویند پرسپولیس تیم حکومتی و وزیر ورزش پرسپولیسی است. یک بار گفتند وزیر به مقر AFC رفته تا مشکلات پرسپولیس را حل کند. اگر هواداران استقلال خوب تحلیل کنند این هجمه‌ها هم به آنها وارد نمی‌شود همانطور که هواداران ما در روزهای سخت کنار تیم بودند و بعداز ۹ سال یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی را بردند. کالدرون هم از ما طلب دارد اما مثل استراماچونی تیم را رها نکرد که برود. برانکو هم مدت‌ها پول نگرفت. اما الان استقلالی‌ها اینقدر هیاهو می‌کنند که کل دولت پشت این تیم درآمده است. گفتند روحانی به ترکیه رفته است تا مشکل طارمی را حل کند. مگر روحانی بیکار است. قرار ملاقات سران کشورها یک سال قبل برنامه‌ریزی می‌شود.

وی تأکید کرد: ما هیچ امکاناتی از دولت نگرفته‌ایم و فقط قراردادهای خوبی بسته‌ایم. وقتی مربی شما روز بازی می‌گذارد و می‌رود به ما چه ارتباطی دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت قرارداد کالدرون گفت: او تا آخر دسامبر به ما وقت داده که ۱۰۴ هزاردلار را پرداخت کنیم تا دغدغه او برطرف شود.

انصاری‌فرد در پایان عنوان کرد: ما در کمال آرامش و با حمایت هواداران جلو می‌رویم و مسیر موفقیت را همین‌طور طی خواهیم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)