مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد تمام تلاشش این است که فصل آینده در لیگ ایران بازی نکند.

کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص بحث حضورش در استقلال که در چند روز اخیر سر و صدای زیادی به پا کرد گفت: من دوست ندارم تا قبل از اینکه تیمم را انتخاب کردم حرفی بزنم و دنبال بازارگرمی هم نیستم. در این مدت پیشنهادهایی از تیم‌های ایرانی داشتم ولی ترجیح می‌دهم در موردش بعدا صحبت کنم. الان فقط به این فکر می‌کنم که بهترین تصمیم را بگیرم. برای فصل بعد باید خیلی خوب فکر کنم تا بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنم.

او در خصوص شایعات دو روز اخیر مبنی بر حضورش در لیگ روسیه یا یونان تاکید کرد: همانطور که گفتم دوست ندارم قبل از انتخاب تیمم در این خصوص صحبت کنم یا بگویم از فلان تیم‌ها پیشنهاد دارم. در حال حاضر تمام تلاشم این است که در لیگ ایران بازی نکنم و امیدوارم خدا کمک کند تا به آن چیزی که می‌خواهم برسم. من تا آخرین لحظه صبر می‌کنم تا یک تصمیم درست بگیرم و در حال حاضر زیاد به بازی کردن در لیگ ایران فکر نمی‌کنم.

انصاری‌فرد در خصوص بحث حضورش در لیگ های عربی خاطرنشان کرد: بازی در تیم‌های عربی اولویت آخر من خواهد بود و امیدوارم شرایط فراهم شود تا در یک لیگ خوب بازی کنم. از چند سال پیش منتظر بودم در اروپا بازی کنم و امیدوارم به این هدفم برسم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)