پرسپولیس نیوز: مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس در نشست امروز یک شنبه خود درباره مسایل مختلف مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و همکارانش و کلیه اعضای تیم در این ارتباط تقدیر و تشکر کرد.

در جلسه امروز یک شنبه محمد حسن انصاریفرد با گابریل کالدرون و افشین پیروانی، درباره مسایل مالی مربوط به تیم نیز گفتگو شد. در این نشست مدیر تیم و سرمربی از مدیرعامل درباره وضعیت و زمان پرداخت دستمزدهای بازیکنان سوال کردند. در این ارتباط از سوی باشگاه مطالبی در باره برنامه‌های در دست اقدام تشریح و زمانبندی تقریبی برای پرداخت‌ها اعلام شد.

محمد حسن انصاریفرد همچنین خطاب به کالدرون گفت: شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسایل مالی بازیکنان سوال و پیگیری کردید و درباره خودتان حرفی نزدید. این مساله واقعا جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است. انصاری فرد به کالدرون گفت: همانطور که گفتید دریافتی بازیکنان بین ۱۰ تا ۱۲ درصد بوده است در حالی که برخی بابت فصل قبل هم مطالباتی دارند. من از طرف باشگاه، بسیار ممنون هستم. از تعامل و صبوری شما، همکارانتان و دیگر اعضای تیم از جمله بازیکنان تشکر می‌کنم و باز تاکید می‌کنم که بسیار ارزشمند و قابل تحسین است که شما کمترین دریافتی را داشتید ولی در این باره صحبت با ما حرفی نزدید و فقط درباره وضعیت اعضای تیم می‌پرسید. مطمئن باشید معرفت شما، کادر فنی و بازیکنان و همه اعضای تیم را با جبران جواب می‌دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین به سرمربی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید، هواداران پرسپولیس هم این مسایل را می‌بینند و واکنش‌های متناسب و قدرشناسانه نسبت به تیم خودشان و عوامل آن دارند. این بسیار مهم و تاثیرگذار است که شما و بازیکنان با وجود این مشکلات مالی تمام تمرکز و تلاش خود را روی نتیجه گرفتن و تامین خواسته هواداران گذاشته‌اید. به باشگاه هم این فرصت را داده‌اید تا برای حل چالش مالی چاره اندیشی موثر داشته باشد. این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درآمد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه‌ها و بدهی‌ها بر بیاییم و انشاالله بسیار امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افزایش درآمدها رخ دهد.

انصاری فرد گفت: ما مذاکرات خوبی داشته‌ایم که در هیات مدیره هم بررسی شده و به توافق رسمی نزدیک است و انشاالله چالش‌های مالی باشگاه هم با همکاری همه حامیان مالی مرتفع خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)