پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با کمک کارگزار باشگاه دریافتی بازیکنان را به ۵۰ درصد رساندیم تا با شرایط خوبی به استقبال دربی بروند.

محمدحسن انصاری‌فرد در آستانه دربی پایتخت و پرداختی که باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیانش داشته است، گفت: همه هواداران می‌دانند که باشگاه پرسپولیس با چه چالش‌های مالی بزرگی مواجه است و شرکت آتیه داده پرداز به‌عنوان مجری اصلی ارتباط بین اپراتورها و باشگاه در زمینه فعالیت‌های اقتصادی باشگاه کمک زیادی به ما می‌کند. خوشبختانه فعالیت‌های اقتصادی ما به مرور زمان جواب داده است و کارهای بزرگی را انجام داده‌ایم که علاوه بر کمک به باشگاه می‌تواند خدمات و سرویس‌های زیادی را به هواداران داشته باشد. به مرور این خدمات رونمایی خواهد شد تا هواداران در جریان آن قرار بگیرند.

وی افزود: در این هفته که با چالش بزرگ مالی برای پرداختی به بازیکنان مواجه بودیم، با کمک مالی کارگزارمان توانستیم پرداختی به بازیکنان داشته باشیم تا میزان دریافتی آنها به ۵۰ درصد برسد. جا دارد در اینجا تشکری از بازیکنان داشته باشیم که با صبر و شکیبایی خود با شرایط کنار آمده و به تلاش‌شان ادامه دادند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان راجع به آخرین وضعیت تیمش قبل از دربی پایتخت خاطرنشان کرد: طبق گزارشی که از سوی مدیر تیم و سرمربی داشتیم وضعیت تیم از نظر بدنی و فنی خیلی خوب است و همه چیز مهیاست تا با حمایت هواداران ان‌شاءالله یک نتیجه خوب در دربی کسب کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)