پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وظیفه وزارت ورزش است به عنوان متولی دو باشگاه از استقلال و پرسپولیس حمایت کند، اما نمی‌تواند کمک مالی داشته باشد.

محمدحسن انصاری‌فرد بعد از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: بچه‌ها و کادر فنی زحمت کشیدند و هواداران حمایت خوبی داشتند. مزد زحماتشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفتند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه بازیکنان از فصل قبل طلب داشتند، اما معرفت به خرج دادند و مدارا کردند؛ سرمربی تیم هم همین‌طور. ما یک تیم کامل از مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و هواداران هستیم. امیدوارم همین روند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا وزارت ورزش سقفی برای خرید بازیکن برای این باشگاه در نظر گرفته است گفت: چنین موضوعی شایعه است، روی بازیکنان خارجی در حال بررسی هستیم که به زودی نتیجه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام می‌کنیم.

انصاری‌فرد درباره شعار هواداران علیه نبی به خاطر مصاحبه‌ شب گذشته‌اش در تلویزیون گفت: من آن مصاحبه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ندیدم و اطلاعی ندارم.

وی در باره گلایه هواداران پرسپولیس مبنی بر تلاش‌های وزارت ورزش برای بازگرداندن سرمربی استقلال گفت: وزارت ورزش متولی استقلال و پرسپولیس است، اما از نظر مالی هیچ کمکی نمی‌تواند بکند. از روز اول هم وزیر ورزش به من گفت از نظر قانونی یک ریال هم نمی‌توانیم کمک کنیم، اما از نظر معنوی حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در بحث استراماچونی هم وظیفه وزارت ورزش است حمایت کند که کار درستی است اما اینکه پولی پرداخت کند صحت ندارد.

انصاری‌فرد در مورد مطالبات برانکو گفت: در حال مذاکرات جدی هستیم. ما هیچ شکایتی نکردیم و در حال مذاکره هستیم. مطمئن هستم به توافق می‌رسیم.

وی در مورد طلب بشار رسن هم گفت: بشار خیلی طلب دارد. خیلی معرفت به خرج داده است، وظیفه داریم هر چه زودتر مطالبات او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در باره فهرست خروجی پرسپولیس و شایعات مطرح‌شده درباره اسامی عنوان‌شده گفت: نیم فصل فهرست خروجی مشخص خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)