شنبه ۱۵ فروردین(۱۲:۲۲) 

 مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بسیاری از بازیکنان پرسپولیس مدعی پوشیدن  پیراهن تیم ملی هستند اما نمی‌دانم چرا در تیم ما توانایی و کیفیت واقعی‌شان را بروز نمی‌دهند! 

عباس انصاری‌فرد پس از شکست پرسپولیس از صبای قم در هفته‌ی سی‌و یکم و سقوط به رده ششم جدول لیگ برتر، در گفت‌وگوئی با اظهار کرد: فکر می‌کنم نکته اصلی در بوجود آمدن شرایط فعلی پرسپولیس، نحوه‌ی فوتبال بازیکنان ماست؛ بسیاری از بازیکنان پرسپولیس مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند اما نمی‌دانم چرا در تیم ما توانایی و کیفیت واقعی‌شان را بروز نمی‌دهند! هنوز دلیل این مساله را به وضوح نمی‌دانیم که چرا بی‌انگیزه‌ بازی می‌کنند! چرا در بازی‌های این قدر موقعیت از دست می‌دهند، هر کدام از این بازیکنان در فصل قبل از محورهای تیم‌شان بودند اما در امسال در پرسپولیس وضعیت متفاوتی پیدا کرده‌اند که دلیلش را هم نمی‌دانیم.

وی گفت: البته حضور پرسپولیس در رده ششم جدول لیگ برتر تا اندازه‌ای بخاطر تفاضل گل بوده و ما فاصله امتیازی با تیم‌های پنجم و چهارم نداریم؛ البته تنها تیم مس کرمان ۳ امتیاز از پرسپولیس پیش است که فکر می‌کنم سه بازی آینده می‌تواند تغییرات مهمی را در جدول ایجاد کند. ما برای بهتر شدن شرایط بازی بازیکنان تدابیر کوتاه مدتی را در فرصت کم تا پایان مسابقات، اندیشیده‌ایم و مطمئن هستیم اگر بازیکنان کمی بهتر بازی کنند، عنوان سومی لیگ و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از این طریق، چندان دشوار نیست. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین پیرامون بازی روز گذشته تیمش برابر صبای قم نیز خاطر نشان کرد:

 در بازی دیروز با وجود این که در پایان ما با اختلاف دو گل بازنده میدان بودیم اما بازیکنان ما موقعیت‌های بسیاری داشتند که به هدر رفت؛ آنها می‌توانستند پرسپولیس را برنده بازی کنند اما چنین مساله‌ای رخ نداد. مهاجمین ما هم در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند که شاید این مساله به آماده نبودن ابراهیم توره و حضور کوتاه مدت محسن خلیلی در ترکیب پرسپولیس برگردد.

انصاری‌فرد ادامه داد: اولویت برنامه‌های ما تا پایان رقابت‌های امسال، موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و کسب قهرمانی جام حذفی است که توجه ویژه‌ای به آنها داریم. حتی مربیان تیم هم سعی می‌کنند تا تمرکز بیشتری روی این مسابقات داشته باشند که از این رو دیدار این هفته ما مقابل تیم الغرافه قطر اهمیت فوق‌العاده‌ای برای ما دارد. البته در لیگ هم فکر می‌کنم عقب‌ افتادن‌مان از سایر رقبا در بازی‌های آتی قابل جبران خواهد بود.

وی در ارزیابی‌اش از “نلو وینگادا” در مدت زمان حضورش در پرسپولیس و احتمال حفظ این مربی برای فصل بعد، گفت: کارنامه وینگادا تاکنون در لیگ قهرمانان آسیا خوب بوده است اما در مسابقات لیگ برتر توفیق چندانی نداشته که بخشی از آن هم به مصدومیت و آماده نبودن برخی بازیکنان اصلی تیم برمی‌گردد. به هر حال تصمیم‌گیری نهایی درباره بقای این مربی در پرسپولیس را به پس از مسابقات لیگ، جام حذفی و هفته‌های بیشتری از لیگ قهرمانان آسیا موکول کردیم. مطمئنا در آن زمان می‌توان نظر دقیق‌تری درباره او داد.

انصاری‌فرد همچنین کاندیداتوری وینگادا برای سرمربیگری تیم ملی ایران را رد کرد و در این باره گفت: هنوز هیچ تماسی از سوی فدراسیون فوتبال گرفته نشده است که بعید می‌دانم در روزهای آتی هم آنها چنین نظری داشته باشند. البته پرسپولیس در مقطع کنونی به شدت به این مربی نیاز دارد اما اگر صحبتی هم در این زمینه انجام شود و بحث ملی وسط باشد، ما با این تصمیم مخالفت نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به برنامه‌های آتی‌ این باشگاه، تصریح کرد: امسال برای پرسپولیس برنامه‌های مهمی در نظر داریم که اصلی‌ترین آنها بحث خودکفایی باشگاه در هزینه‌هاست که باید منابع درآمدزایی باشگاه را کانالیزه کرده و راهکارهای مختلف را سازمان‌دهی کنیم. از دیگر برنامه‌های مهم ما جذب بازیکنان قدرتمند جدید و تقویت کامل تیم است که باعث بوجود آمدن تغییرات عمده‌ای در تیم خواهد داشت. همچنین باید ساختار باشگاه را در انجام فعالیت‌ در چندین رشته ورزشی تغییر داده و تقویت کنیم

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)