مرجع خبری پرسپولیس : به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از فارس عباس انصاری فرد مدعی شد : اگر شایعه خط دادن به لیدرها اثبات شود از این تیم کنار می روم ، انصاری فرد همچنین بازی با پاس را تلخ ترین خاطره زندگی ورزشی خود خواند .

*هر چه رشتیم؛ پنبه شد
با وجود تلاش زیادی که انجام دادیم و تیم را برای این بازی حساس آماده کردیم هر چه رشتیم؛ پنبه شد. پاس همدان نشان داد که در خانه خود تیم پرقدرتی است و از لحظه‌ها به خوبی در مقابل تیم‌های بزرگ مثل پرسپولیس استفاده می‌کند.

*بازیکنان ما در نیمه دوم متحول شده بودند
در نیمه اول بازی با پاس همدان نتوانستیم شایستگی و پتانسیل تیم خود را به رخ حریف بکشیم اما در نیمه دوم با تلاش مضاعف بازیکنان دگرگون شدیم و بازی را در دست گرفتیم اما پاس همدان با تجربه عمل کرد و به خوبی وقت را به نفع خود گذراند. البته اگر قدر فرصت‌هایمان را می‌دانستیم می‌توانستیم به گل برسیم.

*هیچ وقت بازی با پاس را فراموش نخواهم کرد
با انگیزه بالایی برای برد مقابل پاس همدان و قهرمانی در جام حذفی آماده بودیم اما هیچ وقت این بازی را فراموش نمی‌کنم. دیروز یکی از تلخ‌ترین روزهای زندگی فوتبالی من بود. دوست داشتم حداقل جام حذفی را به هواداران تقدیم کنیم اما متاسفانه این طور نشد و فقط باید افسوس خورد.

*مردم برای شعار دادن همیشه حق دارند
به نظرم مردم همه چیز را متوجه می‌شوند و می دانند که در یک باشگاه و در یک تیم چه اتفاقی می‌افتد. چون همیشه با باشگاه در حال تماس هستند. به نظرم آنها پس از باخت حق دارند که از دست خیلی‌ها ناراحت باشند و به هیچ عنوان نباید آنها را زیر سئوال برد چون همیشه حق با هواداران و مردم است.

*به هیچ لیدری خط داده نشده است
واقعا از برخی حرف ها تعجب و تاسفم را اعلام می‌کنم. هیچکس نیازی به خط دادن به لیدر ندارد. از اول سال جاری حتی درب باشگاه را به روی آنها بستم تا هر چیزی در باشگاه در چارچوب خود انجام شود. حالا نمی‌دانم چرا آقایان اعلام کردند که به لیدرها خط داده شده است. اعلام می‌کنم اگر یک نفر یا یک لیدر این موضوع را ثابت کند مطمئن باشید استعفا می‌دهم و از پرسپولیس می‌روم. آقایانی که اعلام کردند پیراهن ۲۰ نفر شبیه هم بوده و هزینه‌اش را خودشان داده بودند پس احتمال دارد آنها؛ لیدر خودشان باشند.

*مسائل حاشیه‌ای هیچ وقت پنهان نمی‌ماند
بازیکنان و هیات مدیره پرسپولیس فکر می‌کنند مسائل مختلفی که به وجود می‌آید اگر از چشم مطبوعات دور باشد هیچ کس آن را نمی‌بیند اما من فکر می‌کنم هوادارانی هستند که به خوبی به همه چیز واقفند. مسائل حاشیه‌ای هیچ وقت از چشم خیلی‌ها حتی در هیات مدیره دور نمی‌ماند.

*مجبوریم وینگادا را نگه داریم
با توجه به قراردادی که با وینگادا بسته شده؛ در صورت فسخ آن باید خسارت زیادی بدهیم. پس بالاجبار مجبوریم وینگادا را تا زمان مقرر در پرسپولیس نگه داریم چون در غیر این صورت دچار اتفاقاتی خواهیم شد. اوایل خرداد درباره او تصمیم می گیریم.

*از نظر فنی با وینگادا اختلاف سلیقه دارم
در حیطه وظیفه‌ام نیست که در مسائل فنی دخالت کنم اما نظرم این است که در تعویض ها و سایر موارد با وینگادا اختلاف سلیقه فراوانی دارم اما به هیچ عنوان به خودم اجازه نمی‌دهم در این موضوع دخالت کنم. چارچوب کاری من، وینگادا و هیات مدیره در باشگاه مشخص است.

*نمی‌توان فقط از کریمی انتظار داشت
می‌دانم علی کریمی از ناحیه کمر مصدوم است اما با غیرت پرسپولیسی‌اش مقابل پاس همدان بازی کرد؛ ولی من حق ندارم تمام زحمت و بار یک تیم را بر دوش یک نفر مثل علی کریمی بگذارم. این کار را اصلا قبول ندارم و هر بازیکنی باید به اندازه خود زحمت بکشد.

*تابع تصمیمات علی‌آ‌بادی هستم
همانطور که روز اول آمدم می‌دانم که یک روز باید صندلی باشگاه را به کسی دیگر بدهم. به همین دلیل تابع نظرات علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی هستم.

*لیگ قهرمانان آسیا آخرین امید ما است
امیدوارم بازیکنان ما دیگر تیم‌های حریف را دست کم نگیرند. خودشان می‌دانند لیگ قهرمانان اسیا آخرین فرصت و امید برای ما است تا جواب محبت‌های هواداران و زحمتکشان برای باشگاه را بدهند. امیدوارم در بازی حساس مقابل الشباب عربستان و بازی اول در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا پرقدرت ظاهر شویم تا پس از آن با جذب بازیکنان جدید قدرت خود را چند برابر کنیم.

*برخی از حرف‌ها را به موقع خواهم زد
شرایط ما در حال حاضر حساس است اما اگر آقایان حرف هایی بزنند مطمئن باشید برخی از حرف ها را به موقع خواهم زد تا همه از مسائل باشگاه اطلاع پیدا کنند و همه چیز یک طرفه پیش نرود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)