چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت (۲۰:۵۱)

انصاری فرد: پیروانی به تمرینات باز نمی گردد/با رحمتی قرارداد نبسته ایم

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شایعه مذاکره با علی دایی تکذیب کرد و گفت: نلو وینگادا سرمربی تیم ما است و اگر خوب نتیجه بگیرد ابقاء می شود. هیچ مذاکره ای با مربیان دیگر نداشته ایم.

عباس انصاری فرد در خصوص مذاکره با علی دایی گفت: من هیچ اطلاعی در این خصوص ندارم و خبرم مذاکره با آقای دایی را تکذیب می کنم. در حال حاضر وینگادا سرمربی پرسپولیس است و اگر خوب نتیجه بگیرد طبیعتا با ایشان ادامه همکاری خواهیم داشت. اگر هم تصمیم بر جدایی وینگادا گرفته شود اولویت با مربی خارجی خواهد بود.

«اینکه می‌گویند باقری به دلیل اختلاف با وینگادا یا نیمکت‌نشینی در تمرینات شرکت نمی‌کند صحت ندارد.» انصاری فرد با اشاره به این موضوع افزود:

 کریم یک فوتبالیست حرفه‌ای و با شخصیت است و فقط به خاطر مصدومیت در تمرینات غایب بوده است.اگر مسئله مشکل و یا اختلافی هم وجود داشته باشد آن را حل می کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که افشین پیروانی از چه زمانی به تمرینات باز‌می‌گردد، تاکید می‌کند: فعلا قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد، ما یک تصمیم گرفته‌ایم که بقیه هم مخالفتی با این موضوع ندارند. در مورد آقای پیروانی اتفاق جدیدی نیافتاده است.

انصاری فرد عقد قرارداد داخلی با بازیکنانش مثل میثم بائو، صابر میرقرانی و مهدی رحمتی را تکذیب می‌کند:‌ ما فقط با اشپیتیم آرفی قرارداد امضا کرده‌ایم و خبر عقد قرارداد با دیگر بازیکنان فقط در حد شایعه است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)