دروازه‌بان تیم ملی فوتبال نیجریه در حالی که تنها ۲۱ روز به آغاز جام جهانی باقی مانده اعلام کرد این تیم می‌تواند به نیمه نهایی برسد.

، تیم ملی فوتبال نیجریه در گروه F جام جهانی با تیم‌های آرژانتین، ایران و بوسنی و هرزگوین قرار گرفته است.

وینست انیاما بر این باور است تیم ملی نیجریه که به عنوان قهرمان جام ملت‌های آفریقا پا به این تورنمنت می‌گذارد توانایی رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام جهانی را دارد. وی در این خصوص گفت: فکر می‌کنم ما می‌توانیم عملکردی بسیار خوب در جام جهانی داشته باشیم. همه ما روی جام تمرکز کرده‌ایم تا بتوانیم افتخار قاره آفریقا باشیم. غنا هم چهار سال پیش به یک چهارم نهایی رسید. ما می‌خواهیم بهتر از آنها عمل کرده با رسیدن به نیمه نهایی جام جهانی به عنوان یک تیم آفریقایی بهترین عملکرد را از خودمان به جا بگذاریم.

اگر نیجریه بتواند از مرحله گروهی صعود کند، ممکن است با تیم ملی فرانسه روبه‌رو شود. انیاما که در باشگاه لیل فرانسه توپ می‌زند تاکید کرد به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد.

وی در این زمینه هم گفت: اگر مقابل فرانسه قرار بگیریم برایم جذاب خواهد بود. البته ممکن است مقابل سوییس هم قرار بگیریم اما چیزی که اهمیت دارد این است که بتوانیم صعود کنیم. اینکه مقابل چه تیمی قرار بگیریم برایم اهمیتی ندارد. مهم این است که راهی مرحله حذفی شویم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)