مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس گفت: تنها چیزی که در حال حاضر برای من مهم است و به آن فکر می‌کنم گلزنی مقابل استقلال و برد مقابل این تیم است تا بتوانیم به فینال صعود کنیم.

به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس با سه گل سایپا را شکست داد تا با خاطره‌ای خوش لیگ نوزدهم را به پایان برساند. اتفاق جالب این بازی گلزنی کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس بود و این بازیکن بعد از مدت‌ها بالاخره توانست در آخرین بازی فصل اولین گلش را برای پرسپولیس به ثمر برساند. همین موضوع سبب شد تا به سراغ کریستین برویم و دقایقی با این بازیکن گپ بزنیم. صحبت‌های مهاجم تنومند سرخپوشان را در ادامه می‌خوانید.

بعد از چند بازی نیمکت‌نشینی بالاخره فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را به دست آوردی.
بله، خیلی خوشحالم که کادر فنی به من اعتماد کرد و از ابتدا فرصت بازی به من داد. از همه همبازیانم تشکر می‌کنم که به من کمک کردند تا در این دیدار گلزنی کنم و طلسم گل نزدن‌های من شکسته شود. امیدوارم بتوانم همین روند را ادامه دهم و باز هم برای پرسپولیس گلزنی کنم.

بازی با سایپا چطور بود؟
دیدار خوبی بود. در طول بازی ما تیم بهتر بودیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و فکر می‌کنم همه از نمایش پرسپولیس راضی بودند و لذت بردند. نتیجه دیدار هم نشان‌دهنده قدرت و برتری ما نسبت به حریف بود.

در مورد گلی هم که زدی صحبت کن.
خب من بعد از مدت‌ها در ترکیب ثابت قرار گرفتم و از ابتدای بازی انگیزه زیادی برای گلزنی داشتم و بالاخره توانستم روی پاس بشار برای پرسپولیس گل بزنم. انصافاً پاس او فوق العاده بود و اصلاً نمی‌شد آن توپ را گل نکرد. بشار هافبک با کیفیتی است و حضورش در تیم ما اهمیت زیادی دارد.

چهارشنبه باید در جام حذفی به مصاف استقلال بروید. این بازی را چطور می‌بینی؟
استقلال تیم خوب و قابل احترامی است و می‌دانم بعد از پرسپولیس پرطرفدار‌ترین تیم در ایران است. در بازی قبلی که مساوی شد بازی کردم و می‌دانم چه بازی حساسی است و هواداران فقط از تیمشان برد می‌خواهند. ما قهرمان ایرانیم و قطعاً برای شکست استقلال وارد زمین می‌شویم تا بتوانیم در فینال حضور داشته باشیم و قهرمانی را به هوادارانمان هدیه دهیم. به طور حتم ما شانس اول پیروزی در این بازی هستیم و می‌خواهیم این موضوع را در زمین ثابت کنیم.

چقدر امیدواری در این بازی به میدان بروی؟
همه چیز به تمرینات و نظر کادر فنی بستگی دارد و من نمی‌دانم فرصت بازی پیدا می‌کنم یا خیر. فقط دوست دارم حضور در دربی را بار دیگر تجربه کنم. ضمن اینکه برد تیم از هر چیزی مهم‌تر است، چون ما همگی یک هدف را دنبال می‌کنیم.

با وجود داشتن قرارداد بعضی‌ها از پایان کار تو در پرسپولیس می‌گویند. این مسائل چقدر روی تو تأثیر می‌گذارد؟
واقعیت این است اصلاً به این حرف‌ها توجه نمی‌کنم و اصلاً فکرم را درگیر آن‌ها نمی‌کنم. تنها چیزی که در حال حاضر برای من مهم است و به آن فکر می‌کنم گلزنی مقابل استقلال و برد مقابل این تیم است تا بتوانیم به فینال صعود کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)