شنبه ۵ بهمن (۱۳:۳۸)

مرجع خبری پرسپولیس : مظلومی عادت دارد حریف را تخریب کند .

در همه بازی‌ها رسم است که ابتدا سرمربی تیم میهمان به کنفرانس مطبوعاتی بیاید و جوابگوی سوالات خبرنگاران باشد اما پس از پایان بازی مس و پرسپولیس، افشین پیروانی ترجیح داد ابتدا با دوربین برنامه ۹۰ حرف بزند و سپس به کنفرانس بیاید.
البته او از طریق فروغی، مسئول هماهنگی اتاق کنفرانس، اعلام کرد که به‌دلیل کسوت مظلومی و احترامی که برای او قائل است پس از سرمربی مس جوابگوی خبرنگاران خواهد شد. اما اصل قضیه این امتناع و به‌عنوان نفر اول وارد نشدن، دقایقی بعد و پس از پایان حرف‌های مظلومی مشخص شد. افشین پیروانی در جواب سوالات چنین می‌گوید:«دلیل اصلی اینکه نخواستم به‌عنوان نفر اول صحبت کنم شخص مظلومی بود. ایشان عادت دارند که تیم، مربی و کلا شخصیت طرف مقابل را تخریب کند. من به همین دلیل اجازه دادم ایشان ابتدا حرف‌هایشان را بزنند و سپس من به اتاق کنفرانس بیایم تا بتوانم ابتدا جواب تخریب‌های مظلومی را بدهم و بعد سوالات شما را پاسخگو باشم.» این جمله بلافاصله روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت تا پرویز مظلومی هم در جریان  حرف‌های سرمربی رقیب قرار بگیرد. این دو زمانی دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی بودند.

این جملات افشین پیروانی، سرمربی پرسپولیس برای اولین‌بار از زبان وی بیرون آمده است. آدمی که عادت نداریم او را در پز تهاجمی ببینیم. چیزی که بزرگترین مشکل رفتاری او در فوتبال ایران است و باعث مشکلات بعدی برای پرسپولیس شده است. پیروانی باید در این زمینه به آدمی مثل امیر قلعه‌نویی نگاه کند که همیشه و بعد از همه پیروزی‌ها به فکر هجوم و حمله است. اصولا حس برتری‌جویی این‌طور به تیم تزریق می‌شود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)