مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست به جادوگر پرحاشیه اعلام کرده که در صورت عدم پرداخت مبلغ مورد نظر، مدیر برنامه های کریمی برای او پس از پایان قراردادش با سرخهای تهران پیراهن الاهلی یا استیل آذین را در نظر بگیرد. حتی عنوان شد که شایعه جدایی کریمی از پرسپولیس که توسط این بازیکن تکذیب شد، توسط یکی از اطرفیان خردبین بیان شده است… حتی این بحث که خردبین برای پیروانی پیغامی فرستاده که در صورت پرداخت مبلغ قابل توجهی زمینه لازم را برای بازگشتش به نیمکت پرسپولیس تحت عنوان مربی فراهم خواهد ساخت، نیز ضمیمه اتهاماتی بود که به پیشکسوت پرسپولیس زده شد

،سایت خبری تابناک امروز در گزارشی عجیب نوشت:درگیری اخیرعلی کریمی با محمود خردبین که با توهین کریمی به وی همراه بود، برخلاف روال معمول تقریباً با پاسخ جدی از سوی باشگاه پرسپولیس و شخص خردبین همراه نشد و حتی سرپرست پرسپولیس بخشی از آنچه امروز به نقل از وی و بر علیه کریمی در روزنامه ها درج شده بود را تکذیب کرد تا مسائل تازهای در خصوص علت اصلی این درگیری مطرح شود.

پس از درگیری علی کریمی با عباس انصاری‌فرد و خبرنگاران، او این بار با درگیری با محمود خردبین، مجدد تیتر یک بسیاری از روزنامه های امروز شد. روزنامه های ورزش که تا زمان چاپ هیچ دلیل قانع کننده و منطقی برای این درگیری نیافته بودند، تنها استنباطشان ناراحتی کریمی از یک شعار هواداران حاضر در تمرینات تحت عنوان “خردبین با معرفت.” بود و با این تصور که کریمی به این مسئله به نوعی حسادت کرده و درگیری را به وجود آورده، به استقبال تیترهای جنجالی رفتند.

بر اساس آنچه نوشته شده بود، پس از این تشویق ها، با اتمام تمرینات، کریمی زودتر از سایر بازیکنان و با نیت قبلی به محمود خردبین نزدیک می‌شود. او در مقام کاپیتان می‌خواهد از حقوق بازیکنان پرسپولیس دفاع کند اما با ادبیات منحصر به فرد خودش جروبحث با خردبین را با یک هتک حرمت مختصر آغاز می‌کند: “تو برای این تیم چکار کردی که هر روز سرتمرین تشویقت می‌کنند؟” و کار به جایی میرسد که خردبین برای ادب کردن کریمی به‌سمت او حرکت کرد اما تدارکات تیم با سلام و صلوات او را به‌سمت ماشین می‌برد تا موسسه خیریه عمل را ترک کند.

علی کریمی هم که سکوت با روحیاتش سازگار نیست و قبلا و در نزاع با علی دایی، عباس انصاری‌‌فرد و مسئولان فدراسیون فوتبال تا ته خط رفته است در مقابل مردی که حکم پدر او را دارد و از احترام خاصی نزد هواداران و بازیکنان برخوردار است گارد محکم‌تری می‌گیرد: “تو از سرپرستی فقط نشستن روی نیمکت را بلدی. بچه‌ها هنوز پولشان را نگرفته‌اند اما هیچ کار مثبتی برای آنها نکردی. من که نباید بیفتم دنبال کار بچه‌ها.” از اینجا به بعد الفاظ رکیک بود که بین علی کریمی و خردبین رد و بدل شد. خردبین که از شنیدن این جمله یکه خورده بود جواب محکمی به کریمی می‌دهد: “این چیزها به تو ربطی ندارد هوادار است و هر کسی را که بخواهد تشویق می‌کند.”

با این حال پس از گذشت ۲۴ ساعت از این موضوع، شنیدههای تازهای از پشت پرده این درگیری را که اوج آن تمرین تیم پرسپولیس مشخص شد و از شنیدههایی منتشر شد که …..

خردبین را این بار در مظان یکی از بدترین اتهامات ممکنه قرار داد.

بر اساس آنچه در محافل خبری منتشر شد، علت این درگیری باج خواهی محمود خردبین از علی کریمی برای تمدید قراردادش با پرسپولیس بوده و بر اساس این شایعات غیرقابل باور، سرپرست به جادوگر پرحاشیه اعلام کرده که در صورت عدم پرداخت مبلغ مورد نظر، مدیر برنامه های کریمی برای او پس از پایان قراردادش با سرخهای تهران پیراهن الاهلی یا استیل آذین را در نظر بگیرد. حتی عنوان شد که شایعه جدایی کریمی از پرسپولیس که توسط این بازیکن تکذیب شد، توسط یکی از اطرفیان خردبین بیان شده است.

البته این تمام اتهاماتی نبود که دیروز برخی ها متوجه سرپرست پرسپولیس ساخته بودند و حتی این بحث که خردبین برای افشین پیروانی پیغامی فرستاده که در صورت پرداخت مبلغ قابل توجهی زمینه لازم را برای بازگشتش به نیمکت پرسپولیس تحت عنوان مربی فراهم خواهد ساخت، نیز ضمیمه اتهاماتی بود که به پیشکسوت پرسپولیس زده شد.

در این میان عباس انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به عنوان شخص اول اجرایی این باشگاه که این روزها برای خصوصی سازی در حال دوندگی است، با شنیدن این اتهامات برای لحظه ای جا میخورد و پیش از آنکه عده ای به این مسائل پر و بال داده و به این پیشکسوت را هزار و یک اتهام دیگر نیز نسبت دهند، تمامی این اتهامات را با قاطعیت رد میکند و در این باره میگوید: “این اتهامات به هیچ عنوان به آقای خردبین با این حجم سابقه و کسوت نمیچسبد و اصلاً ایشان شانشان این نیست که بروند و با افشین پیروانی تماس بگیرند و چنین درخواستی داشته باشند.”

نکته جالب آنکه، این حواشی دقیقاً در مقطعی حساس برای پرسپولیس به وجود آمده که این تیم بیش از هر زمان نیاز به آرامش دارد و چنین تشنج هایی میتوانست، همین میزان تمرکز موجود سرخها در آستانه بازی با بنیادکار را هم سلب نماید و شکستی رقم زند که حداقل به نفع اعضاء فعلی هیات مدیره این باشگاه نیست

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)