معاون باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال فقط آمده بود که دربی را نبازد و یک امتیاز هم گرفت که به آنها تبریک می‌گویم.

حسین بادامکی معاون باشگاه پرسپولیس پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی 103 گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی بود، به ویژه از سمت تیم ما. به جز دقایق ابتدایی نیمه اول، سایر دقایق بازی در اختیار ما بود و استقلال حتی به زمین ما هم نرسید. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم. به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم، اما ناراحتم از اینکه به آن حقی که امروز داشتند، نرسیدند، چون حق‌شان سه امتیاز بود.

وی درباره احتمال جذب مهاجم خارجی خاطر نشان کرد: بازیکنانی که روی نیمکت داشتیم، بازیکنان خوبی هستند، به ویژه بابایی که اخیراً اضافه شده است، کیفیت خوبی دارد. فکر می‌کنم اگر بیشتر به او اعتماد شود، می‌تواند جای خود را در تیم باز کند. تیم دنبال مهاجم است. اوسمار هم پیگیر مهاجم است و باشگاه نیز تلاش می‌کند تا بازیکنی را اضافه کنیم که به کیفیت تیم‌مان اضافه کند و خدای نا کرده مثل قبلی‌ها نشود و این بار اتفاق مثبتی برای تیم بیفتد و مشکل را حل کند. ما نباید شتاب‌زده عمل کنیم. فرصت خوبی در این تعطیلات هست تا ان‌شاءالله تصمیم خوبی بگیریم و اگر بازیکن باکیفیتی در بازار بود، بتوانیم جذب کنیم.

بادامکی درباره صحنه مشکوک به پنالتی روی عیسی آل کثیر در نیمه اول گفت: با توجه به اینکه تلویزیون هم صحنه آهسته آنچنانی نشان نداد، من صحنه را ندیدم. فیلترشکنم نیز کار نکرد تا فیلم آن صحنه را در فضای مجازی ببینم و به همین دلیل نمی‌توانم تحلیل درستی انجام بدهم.

معاون باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه آن صحنه با تصمیم VAR هم پنالتی اعلام نشد، خاطر نشان کرد: نیم‌فصل اول هم از VAR ضربه خوردیم و می‌شود گفت که VAR را با این تصمیماتی که در بازی نیم‌فصل اول گرفته شد، قبول نداریم.

وی ادامه داد: استقلال هم فقط آمده بود که نبازد و دنبال یک امتیاز بود. بازی مساوی شد و یک امتیاز هم گرفتند و به آنها تبریک می‌گویم!

معاون باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه عملکرد مدافعان پرسپولیس را چطور دیدید، گفت: بازی کاملا در اختیار ما بود و در زمین آنها خیمه زده بودیم. تیم ما خوشبختانه به کیفیتی رسیده که اگر کسی نباشد، بقیه جای او را پر می‌کنند.

بادامکی در مورد مشکلات مالی پرسپولیس عنوان کرد: مشکل مالی وجود دارد، اما در حال حل کردن آن هستیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)