بازیکن سابق پرسپولیس درباره شانس این تیم برای قهرمانی در آسیا گفت: پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا برنامه‌ریزی درستی انجام نداده و فکر نمی‌کنم امسال برای مدعی بودن در آسیا شرایط خوبی داشته باشیم.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از روند نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس هر چند در یک یا دو پست مشکل دارد اما با بازیکنانی که جذب کرده شرایطش خوب است. هر چند معتقدم تیمی که می‌خواهد در آسیا شرکت کند نسبت به سایر رقبای خود در آسیا کمبودهای زیادی دارد و نمی‌توانیم خود را با آنها مقایسه کنیم. قطعا خریدهایی که سایر حریفان آسیایی انجام می‌دهند اصلا قابل مقایسه با خرید تیم‌های ما نیست. با این وجود امیدوارم پرسپولیس با تقویت خط حمله خود بتواند با آمادگی بهتر و تعداد بازیکنان بیشتری در قهرمانی آسیا شرکت کند.

وی گفت: تصور من بر این است که پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا برنامه‌ریزی درستی انجام نداده و با توجه به این که شرایط سایر تیم‌های آسیایی از نظر بازیکن و امکانات نسبت به ما متفاوت است و بازیکنان تراز اول دنیا را جذب کرده‌اند، فکر نمی‌کنم امسال برای مدعی بودن در آسیا شرایط خوبی داشته باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین درباره جدایی سیامک نعمتی و کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس اظهار کرد: این دو بازیکن می‌توانستند در شرایط بهتری از پرسپولیس جدا شوند نعمتی و کامیابی‌نیا برای موفقیت پرسپولیس سال‌های زیادی زحمت کشیدند و باید بهتر از آن‌ها خداحافظی می‌کردیم. هر چند زمانی که بازیکنی از این تیم جدا می‌شود برنامه خاصی برای آن‌ها وجود ندارد و حتی در دوره‌های قبل نیز شاهد این موضوع بودیم. فکر می‌کنم برای اسطوره‌ها و بازیکنانی که برای پرسپولیس زحمت می‌کشند باید شرایط ویژه‌ای رقم بخورد.

بادامکی همچنین در پایان در پاسخ به این پرسش که این روزها در نقل‌وانتقالات شاهد پرداخت ارقام عجیبی به بازیکنان هستیم، نظر شما در این خصوص چیست؟ افزود: در بازار نقل و انتقالات این گونه مسائل طبیعی است. مدیر برنامه‌ها سعی می‌کنند با بالاترین قیمت بازیکنی را جابه‌جا کنند. متاسفانه در این زمینه نظم خاصی در بازار نقل و انتقالات نداریم و همین امر سبب می‌شود تا خیلی‌ها از این قضیه سوءاستفاده کنند. شاید در این میان کمترین دستمزد به بازیکن برسد و بیشتر مدیر برنامه‌ها درآمد کسب کنند تا بازیکنان!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)