هافبک اسبق پرسپولیس گفت: امسال همه تیم‌ها می خواهند کاری کنند که این تیم برای بار ششم قهرمان نشود.

حسین بادامکی در گفت‌و‌گو با فارس، در خصوص شرایط پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر و اینکه بازی‌های این تیم بعد از دربی نسبت به استقلال راحت‌تر است اظهار داشت: درست است که بازی های پرسپولیس از شروع نیم فصل سخت بوده ولی ما بازی راحت در لیگ برتر نداریم.همه تیم‌ها نشان داده‌اند برای متوقف کردن پرسپولیس به مصاف این تیم می‌روند و در واقع امسال همه می خواهند کاری کنند که این تیم برای بار ششم قهرمان نشود.

وی افزود: بازی دربی اهمیت دارد چون هر دو تیم نمی‌خواهند در این مسابقه نتیجه بر خلاف میل هوادارانشان کسب کنند. طبعا استقلال و پرسپولیس برای برد در بازی وارد چنین مسابقه‌ای می‌شوند ولی نباید فراموش کرد که بازی‌های قبل و بعد از دربی در روند قهرمانی تیم‌ها مهم است و حتی یک لغزش از سوی دو تیم باعث می‌شود دیگری از فرصت استفاده کند.

هافبک اسبق پرسپولیس در خصوص تصمیمی گل‌محمندی برای نیمکت نشینی لک و همچنین عدم حضور فرشاد فرجی در لیت بازی با مس گفت: من در پدیده از گل‌محمدی شناخت پیدا کردم، او همیشه سعی می‌کند بازیکنانش را آماده نگه دارد تا در مواقع حساس از آنها بهترین استفاده را داشته باشد.پرسپولیس تیم بزرگی است و قطعا گل‌محمدی بهتر از همه می‌داند که چرا فرجی در لیست تیم قرار نگرفته است.او از نفرات دیگر استفاده کرده چون حتما آنها را آماده دیده است.

بادامکی در خصوص غیبت طالب ریکانی در ترکیب نفت آبادان و تاثیر حضور این بازیکن در بازی هفته آتی گفت: الان در مقطعی از فصل هستیم که بازیکنان خوب می‌دانند که تک تک امتیازات مهم است، بنابراین بعید می‌دانم پرسپولیسی‌ها تصور کنند چون ریکانی در بازی نیست پس مسابقه با نفت را دستکم بگیرند. اعضای پرسپولیس می‌دانند ۳ امتیاز عقب افتاده نسبت به استقلال اهمیت زیادی دارد و این دیدار مثل دربی برایشان اهمیت دارد به همین دلیل چیزی کم نمی‌گذارند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام تیم را مدعی اصلی قهرمانی می‌داند گفت: خیلی سخت است از الان درباره این موضوع صحبت کرد ولی آرزوی قلبی من این است که پرسپولیس برای ششمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)