هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان معتقد است که این تیم باید هرچه زودتر خودش را از منطقه خطر جدا کند.

حسین بادامکی، در مورد وضعیت سیاه‌جامگان بعد از برد مقابل ماشین‌سازی گفت: ما وضعیت نسبتاً خوبی داریم و این برد تا حدودی وضعیت تیم را در جدول بهتر کرد. البته هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم و باید خیلی زود از منطقه خطر جدا شویم تا حاشیه امنیت داشته باشیم. ما در شروع نیم‌فصل دوم هم در سه بازی ابتدایی باید بیرون از خانه به میدان برویم و این کارمان را سخت‌تر می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سیاه‌جامگان در بین گزینه‌های سقوط قرار دارد؟»، تأکید کرد: تیم‌های پایین جدول همگی خطر سقوط را احساس می‌کنند. در ضمن فاصله تیم‌هایی پایین جدول با تیم‌های میانه جدول خیلی کم است. ما تیم خوبی داریم و به سقوط هم فکر نمی‌کنیم. در نیم‌فصل هم چند بازیکن می‌گیریم تا تیم تقویت شود.

بادامکی با اشاره به بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: بازی سختی است، به ویژه اینکه باید مقابل هواداران پرسپولیس بازی کنیم. آنها به فکر جبران باخت قبلی هستند، ولی ما هم تلاش می‌کنیم تا در این بازی امتیاز بگیریم. پرسپولیس بدون شک مدعی اول قهرمانی است و امیدوارم در آسیا هم نتیجه خوبی بگیرد.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان در مورد تقابل با تیم سابقش و اینکه آیا به گلزنی هم فکر می‌کند، خاطر نشان کرد: بازی مقابل هواداران پرسپولیس برایم سخت است، ولی امیدوارم روز خوبی برایم باشد. پارسال به پرسپولیس گل زدم، اما گل زدن من هم زیاد مهم نیست و مهم این است که نتیجه خوبی بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)