پرسپولیس نیوز : معاونت تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هنوز موافقتی برای حضور بازیکنان سرباز در تیم ملی اعلام نشده است.

سردار مهرعلی باران چشمه، در رابطه با اینکه از قول او اظهارنظری مبنی بر پایان مدت خدمت حسین ماهینی منتشر شده که این موضوع برخلاف صحبت های سردار کمالی است اظهار داشت: من هیچ وقت چنین صحبتی انجام ندادم. در صحبت های خودم اعلام کرده بودم که من در جریان کسری خدمت یا اضافه خدمت حسین ماهینی نیستم و این موضوع در اختیار سردار کمالی است. حالا اگر ایشان اعلام کرده که ماهینی باید سه ماه دیگر خدمت کند حتما همین طور است.

وی درباره اینکه ماهینی درخواست کرده تا مشکلش برای حضور در پرسپولیس حل شود عنوان کرد: این بازیکن به دلیل اینکه ملوان تا تاریخ 18 مرداد هیچ فعالیتی ندارد در صورت رضایت فرماندهان خود می تواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند و بعد از آن تاریخ می تواند برای تیمی که با آن قرارداد دارد به میدان برود. البته همان طور که گفتم این موضوع با رضایت فرماندهان این سرباز شدنی خواهد بود.

معاونت تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح درباره آخرین وضعیت بختیار رحمانی و سروش رفیعی برای حضور در تیم ملی تصریح کرد: هرکدام از این بازیکنان بتوانند کارت پایان خدمت خود را دریافت کنند مشکلی برای حضور در تیم ملی نخواهند داشت. رحمانی با اینکه خدمتش تقریبا به پایان رسیده هنوز کارت خود را دریافت نکرده که اگر این اتفاق بیفتد می تواند به تیم ملی کمک کند. سروش رفیعی هم هنوز چند ماه دیگر تا پایان خدمتش باقی مانده است.

باران چشمه در پاسخ به این سوال که طبق درخواست مسئولان فدراسیون فوتبال ممکن است سروش رفیعی قبل از پایان خدمت سربازی خود بتواند در تیم ملی به میدان برود، گفت: مسئولان فدراسیون این موضوع را در جلسه ای که با یکدیگر داشتیم مطرح کردند که امیر باقری دستور پیگیری آن را دادند. البته نام خاصی در آن جلسه مطرح نشد و به صورت کلی این درخواست را ارائه کردند. با این حال هنوز موافقتی برای حضور بازیکنان سرباز در تیم ملی اعلام نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)