پرسپولیس نیوز : رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح کشورمان گفت: قرارداد پولادی با الشحانیه خلاف مقررات است و او باید به کشورمان بیاید تا وضعیت سربازی‌اش مشخص شود.

مهرعلی باران چشمه در خصوص وضعیت مهرداد پولادی و اینکه او قراردادی با تیم الشحانیه قطر بسته گفت: ما به صورت رسمی اعلام کردیم که پولادی سرباز غایب است و به صورت کتبی و رسمی هم این موضوع را به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم و تا زمانی که وضعیت سربازی این بازیکن مشخص نشود حق حضور در هیچ تیم باشگاهی، ملی و خارجی را ندارد.

وی ادامه داد: البته علی‌رغم اینکه ما این موضوع را به مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون ایران اعلام کرده بودیم اما شاهد بودیم که پولادی به تیم ملی دعوت شد و حتی به پرتغال هم رفت اما انتظار داریم که فدراسیون فوتبال با هماهنگی بیشتری کار می‌کرد و همانطور که پیش از این مواردی را به آنها گوشزد می‌کردیم و آنها عمل می‌کردند این بار هم منتظر بودیم که این حرف ما را اجرا کنند اما این اتفاق نیفتاد و ما خواستار این شدیم که او اجازه فعالیت در هیچ باشگاهی و تیم ملی را نداشته باشد و اگر هم قراردادی بسته از نظر ما این قرارداد باطل است چرا که او خلاف مقررات کشورمان عمل کرده است.

رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره اینکه او به احتمال فراوان از امشب در لیگ قطر به میدان خواهد رفت تصریح کرد: همانطور که گفتم از نظر ما این قضیه خلاف است و هر گاه این بازیکن به ایران برگردد از خروجش جلوگیری می‌کنیم و طبق مقررات و ضوابط با او برخورد می‌شود.

وی درباره این شایعه که گفته می‌شود پولادی قصد دارد تابعیت قطر را بگیرد افزود: او نمی‌تواند چنین کاری کند چرا که قطعاً به مشکل می‌خورد به هر حال او خارج از کشور است و همیشه نمی‌تواند آنجا باشد و اگر به ایران برگردد مطابق مقررات با او برخورد خواهد شد.

باران چشمه اظهار داشت: قبل از اعلام لیست تیم ملی با نبی درباره این بازیکن صحبت کردم و اعلام کردیم که تا زمانی که وضعیت سربازی پولادی مشخص نشود او به تیم ملی دعوت نشود که نبی هم قبول کرد اما وقتی لیست تیم ملی اعلام شد خود ما هم تعجب کردیم که او چطور به تیم ملی دعوت شده هر چند که روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کی‌روش او را دعوت کرده اما باید پذیرفت که کی‌روش با قوانین کشور ما آشنا نیست و فدراسیون فوتبال باید به قوانین کشورمان احترام بگذارد.

رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح در پایان گفت: قطعاً پولادی دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شود اما اگر این اتفاق باز هم رخ داد آن وقت حتماً فکری در این باره خواهیم کرد بهتر است پولادی به ایران بیاید و تکلیفش را روشن کند.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)