پرسپولیس نیوز: جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی در آستانه حضور رئیس و برخی مقامات عالی رتبه فیفا در تهران، مورد بازسازی کامل قرار گرفت.

جایگاه ویژه یا همان پاویون ورزشگاه بزرگ آزادی بعد از نزدیک به نیم قرن مورد بازسازی کامل قرار گرفت. ناصر محمودی‌فر، مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به حضور انفانتینو، رئیس فیفا و تعدای از مدیران ارشد فدراسیون جهانی فوتبال در تهران و تماشای دربی پایتخت، جایگاه ویژه یا همان پاویون این ورزشگاه در کمتر از ۱۰ روز مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت تا به شکلی شایسته میزبان رئیس فیفا باشیم.

وی در ادامه افزود: ورودی جایگاه ویژه نیز تغییراتی یافته و شکیل‌تر از گذشته شده است. تلاش داریم در روزهای آتی به جایگاه کنترل تماشاگران ورزشگاه نیز سر و سامانی دهیم تا آزادی بهتر از گذشته میزبان تماشاگران عزیز فوتبال باشد.

محمودی‌فر در ادامه به پایان فاز نخست بازسازی سازه ورزشگاه آزادی اشاره کرد و عنوان داشت: بازسازی سه سکوی ۳۴، ۳۵ و ۳۶ به پایان رسیده است. مقاوم‌سازی مورد نظر در این سه منطقه انجام گرفته و دیگر نگرانی از بابت پوسیدگی بتن و آب‌ریزی وجود ندارد. با توجه به اهمیت دربی و احتمال حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی، در یک هفته گذشته همکارانم به صورت شبانه‌روزی فعالیت داشتند تا صندلی‌های این سه جایگاه نصب شود. پیش‌بینی بنده این است که تماشاگران در دربی می‌توانند از این سه سکو نیز استفاده کنند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله مراحل بعدی مقاوم‌سازی ورزشگاه آزادی با سرعت بیشتری پیش می‌رود و با حمایت‌های سلطانی‌فر، وزیر ورزش و کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، این کار بزرگ به خوبی و خوشی به پایان می‌رسد تا ورزشگاه آزادی برای تقریباً نیم قرن دیگر بتواند از تماشاگران فوتبال پذیرایی کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)