مرجع خبری پرسپولیس : باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با انتشار نامه‌ای از رئیس جمهوری به خاطر دستور مبنی بر واگذاری سهام ۲باشگاه به مردم و هواداران تشکر کردند.

مسئولان باشگاه های استقلال و پرسپولیس در پی دستور رئیس جمهوری مبنی بر واگذاری سهام این دو باشگاه به هواداران نامه ای مشترک منتشر و از رئیس جمهوری تشکر کردند.
در متن این نامه آمده است:

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد
ریاست محترم و محبوب جمهوری اسلامی ایران

با سلام و اهداء تحیات

احتراماً، اجازه فرمائید مراتب شادی و نشاط خیل میلیونی هواداران پرطرفدارترین باشگاه های فرهنگی ورزشی قاره پهناور آسیا را به حضور ریاست محبوب جمهوری اسلامی ایران تقدیم داریم.
بدون شک دستور حضرتعالی دایر بر واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پیروزی به هواداران به دغدغه میلیون ها ایرانی خاتمه داد و خاطره خوش این هدیه برای همیشه در تاریخ کشور ثبت و ضبط خواهد شد.
در همین امتداد به استحضار عالی می رساند طرح جامعی با برخورداری از امعان نظر برادر ارجمند جناب آقای مهندس علی آبادی، معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی که بدون شک بیشترین حمایت را از دو باشگاه استقلال و پیروزی داشته اند در دست تهیه است و بزودی تقدیم خواهد شد.
توفیق روزافزون آن برادر ارجمند را که همواره در دفاع از حقوق و احساسات بی دریغ مردم ایران پیش قدم بوده اید از خداوند متعال مسألت می نماید.
با تشکر و التماس دعای خیر
باشگاه های فرهنگی- ورزشی استقلال و پیروزی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)