باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل سابق این باشگاه شکایت کرده و مدعی است مصوبه مطرح شده از سوی رسول‌پناه وجاهت قانونی ندارد.

پس از شکایت مهدی رسول‌پناه از باشگاه پرسپولیس بابت دریافت طلب 180 هزار دلاری و بسته شدن حساب بانکی سرخپوشان، باشگاه پرسپولیس به رأی صادر شده اعتراض کرد که این اعتراض سرخپوشان از سوی احکام قضایی رد شده است.

پس از این اتفاق؛ باشگاه پرسپولیس با ارائه دادخواستی جدید مدعی شده است نامه رسول‌پناه از هیئت مدیره وقت این باشگاه مبنی بر طلب 180 هزار دلاری فاقد اعتبار قانونی است و اصلاً مصوبه رسمی هیئت مدیره وقت محسوب نمی‌شود. ادعایی که در احکام قضایی به ثبت رسیده است و به‌زودی جلسه رسیدگی به این پرونده نیز برگزار خواهد شد.

به گفته یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس؛ با حکم قضایی مبلغی معادل طلب مهدی رسول‌پناه تا صدور رأی نهایی در حساب باشگاه پرسپولیس توقیف شده است و به جز این مبلغ، باشگاه پرسپولیس می‌تواند از حساب خود استفاده کند و مشکل مسدود بودن کلی حساب سرخپوشان حل شده است.

همچنین پرسپولیسی‌ها با پیگیری‌های انجام شده توانستند مسدود بودن حساب این باشگاه به خاطر رأی 27 میلیاردی صادر شده به سود یک فرد که خود را نماینده شرکت آل‌اشپورت معرفی کرده بود را هم برطرف کنند تا فعلاً از این بابت مشکلی نداشته باشند. باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر رسیدگی مجدد به این پرونده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)