پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط بوجود آمده، امکان ادامه همکاری باشگاه و اسپانسر وجود نداشت و هیأت مدیره جهت کسب درآمد و اداره مالی باشگاه راهکارهای جدید اتخاذ خواهد کرد.

مهدی خواجوند سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: علیرغم تاکید وزارت ورزش و جوانان مخصوصا شخص آقای دکتر امیررضا خادم در خصوص تعامل خاص با اسپانسر و اینکه بتوانند به بهترین شکل به فعالیت خود ادامه بدهند، با توجه به شرایط بوجود آمده امکان تداوم این همکاری وجود ندارد. لذا با اعلام قطع همکاری با اسپانسر، هیأت مدیره جهت کسب درآمد و اداره امور باشگاه تصمیم مناسبی اتخاذ خواهد کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان حفظ و تعامل با اسپانسر بود و اینکه بتوانند به بهترین شکل به فعالیت خود در کسب درآمد ادامه بدهند اما با توجه به شرایط و مسائلی که مطرح شده است، امکان ادامه همکاری وجود ندارد و راهکارهای مناسب به عنوان جایگزین در نظر گرفته خواهد شد.

خواجوند در ادامه در مورد معرفی مدیر عامل باشگاه خاطرنشان کرد: آقای منتقمی به عنوان سرپرست باشگاه به خوبی امور باشگاه را اداره می‌کند و از این نظر مشکلی وجود ندارد و هر زمان هیأت مدیره تصمیم بگیرد در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)