پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در دفاع چپ به جز وحید امیری و نعمتی نیاز به جذب بازیکن دیگری دارد تا این پست خود را نیز تقویت کند.

علی باغمیشه در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت نقل‌وانتقالات پرسپولیس اظهار کرد: از لحاظ کیفیتی نقل‌وانتقالات انجام شده در پرسپولیس راضی‌کننده بود و بازیکنان خوبی در پست‌های دفاع و هافبک جذب کرده است. البته پرسپولیس در دفاع چپ به جز وحید امیری و نعمتی نیاز به جذب بازیکن دیگری دارد تا این پست خود را نیز تقویت کند. در مجموع نقل‌وانتقالات صورت گرفته در پرسپولیس تا به امروز راضی‌کننده بوده است.
بیرانوند تحت تاثیر یک‌سری افراد قرار گرفت

وی همچنین در خصوص بیرانوند و این که آیا فسخ قرارداداش با پرسپولیس درست بود یا خیر؟ تصریح کرد: بیرانوند تحت تاثیر یکسری افراد قرار گرفت که درست نبود. البته چون از این موضوع زمان زیادی می‌گذرد دوست ندارم دوباره به این حواشی پرداخته شود، معتقدم او می‌تواند مجددا با قدرت برای پرسپولیس افتخارآفرینی کند تا این گونه حواشی به فراموشی سپرده شود.

این بازیکن پیشکسوت در پاسخ به این پرسش که حضور ۳ مدافع ملی پوش چقدر می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و این موضوع حاشیه ایجاد نمی‌کند؟ گفت: حضور ۳ مدافع نه تنها حاشیه ایجاد نمی‌کند بلکه تاثیرگذار است زیرا پرسپولیس باید در تورنمنت‌های مختلف شرکت کند و نیاز دارد از چند مدافع خوب برخوردار باشد تا در جریان بازی با کمبود بازیکن مواجه نشود.

باغمیشه درباره جدا شدن سیامک نعمتی و کمال کامیانی نیا از پرسپولیس، خاطرنشان کرد: این دو بازیکن زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده‌اند و همیشه در قلب پرسپولیس جا دارند و جدایی آنها از این تیم هیچ چیزی از ارزش‌های آن ها کم نمی‌کند، اما به هر صورت باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت.

قهرمانی پرسپولیس در آسیا دور نیست

بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟ گفت: اگر مهاجم خوب بگیرد و خلاهایی را که در بعضی از پست‌ها دارد مرتفع کند قهرمانی دور از دستترس نیست. البته پرسپولیس در سال‌های گذشته تا پای فینال رسید اما شرایط قهرمانی نداشت.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که این روزها در نقل و انتقالات شاهد پرداخت ارقام عجیبی به بازیکنان هستیم، نظر شما درباره این موضوع چیست؟ تصریح کرد: یکسری بازیکنان حقشان است که قرارداد سنگین ببندند اما این شامل تمام بازیکنان نمی‌شود و باید مدیر باشگاه‌ها برحسب توانمندی و استعداد بازیکنان تشخیص دهد که با کدام بازیکن چه قراردادی به امضا برساند که حقش ضایع نشود. به هر صورت باید سقف قراردادها با سیستم درآمدزایی باشگاه‌ها مطابقت داشته باشد تا از این مساله مترلزل نشود که به خاطر سنگین بودن قراردادها بدهکار شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)