پرسپولیس نیوز: کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که در نشست امروزش با ایرج عرب،‌ صحبتی در مورد جذب بازیکن نشده است.

کریم باقری در مورد حضورش در باشگاه پرسپولیس و نشستی که با ایرج عرب داشت، گفت: برای مشخص شدن وضعیت مالی‌ام و گرفتن نامه‌ای به باشگاه رفته بودم که در همین حین صحبت‌هایی با مدیریت باشگاه و همچنین هواداران داشتم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ماندنش در پرسپولیس قطعی شده است یا نه، عنوان کرد: نه، هنوز هیچ چیز قطعی نیست. البته یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم. باشگاه هم خواسته تمرینات را آغاز کنیم تا تکلیف سرمربیگری تیم مشخص شود. از روز چهارشنبه تمرینات را آغاز خواهیم کرد و آن‌طور که باشگاه اعلام کرده است تا آخر هفته سرمربی تیم معرفی خواهد شد.

باقری در واکنش به این پرسش که آیا ایرج عرب به وی پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس را داده است، یادآور شد: نه، چنین پیشنهادی به من داده نشد. فعلاً قرار است تمرینات زیر نظر من آغاز شود تا در نهایت یکی از گزینه‌هایی که باشگاه با آنها در حال مذاکره است به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب شود. آن وقت اگر شرایط مهیا بود و سرمربی جدید خواست در پرسپولیس به کارم ادامه می‌دهم، در غیر این صورت در کنار هواداران حامی پرسپولیس خواهم ماند. حق سرمربی است که دستیارانش را خودش انتخاب کند. بود و نبود من چندان فرق نمی‌کند، چرا که نفرات جایگزین می‌آیند کارشان را انجام می‌دهند. قرار نیست که تا ابد در پرسپولیس بمانم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا مدیران پرسپولیس در مورد جذب بازیکن و آوردن سرمربی جدید با وی مشورت کرده‌اند، تصریح کرد: در مورد جذب بازیکن مشورتی با من نشد و در رسانه‌ها دیدم که فرشاد احمدزاده به تیم برگشته است. درباره جذب مربی هم به من گزینه‌‌های خود را گفتند که فقط یکی دو نفرشان را می‌شناختم. زمانی هم که از یک مربی شناخت نداشته باشم در موردش اظهارنظر نمی‌کنم.

وی همچنین راجع به صحبت‌هایی که با هواداران مقابل باشگاه پرسپولیس داشت نیز گفت: در زمان خروج از باشگاه تعدادی از هواداران را جلوی ساختمان باشگاه دیدم و از آنها خواهش کردم که جلوی باشگاه تجمع نکنند از این جهت که آنجا منطقه مسکونی است و تجمع هواداران عزیز باعث آزار همسایه‌ها می‌شود. در چند روز اخیر هم همسایه‌های باشگاه خیلی اذیت شدند و این خیلی بد است. البته باید به هواداران هم حق داد  که نگران آینده تیم‌شان باشند. به نظر من بحث رفتن برانکو دیگر تمام شده است و باشگاه نیاز به آرامش دارد تا سرمربی جدید و بازیکنان مدنظرش را انتخاب کند. مطمئناً ایجاد هرگونه تنش به تیم ضربه می‌زند و چنانچه هواداران مثل همیشه باشگاه را حمایت کنند می‌شود تصمیمات خیلی بهتری گرفت. هر مربی هم که انتخاب شد باید از او حمایت کرد، همان‌طور که در چهار سال گذشته همه از برانکو حمایت کردند و نتیجه‌اش را دیدند.

باقری در ارتباط با اینکه برخی نحوه جدایی برانکو از پرسپولیس را مناسب ندانسته و اعتقاد دارند او در ایجاد حواشی اخیر این تیم مقصر است، عنوان کرد: این تصمیمی بود که برانکو خودش اتخاذ کرد و باید به آن احترام گذاشت. آنچه مشخص است برانکو رفته و ما باید به آینده فکر کنیم. باشگاه نیز نباید زمان را از دست بدهد و هرچه زودتر سرمربی جدید تیم را مشخص کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)