مربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، شیخ دیاباته و عیسی آل‌کثیر شرایط حضور در میدان را دارند و می‌توانند فردا با نظر کادر فنی سرخپوشان بازی کنند.

کریم باقری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: روی نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن در چند روز گذشته کار کردیم. همیشه بازی‌های ما با ذوب‌آهن خوب و تماشایی بوده است و فردا هم امیدواریم که با تلاش بچه‌ها نتیجه خوبی به دست بیاوریم. مهم سه امتیاز بازی است که ان‌شاءالله فردا با یک بازی خوب به این هدف خواهیم رسید. تارتار در چند سال گذشته تیم خوبی را درست کرده است و ان‌شاءالله فردا بازی خوبی می‌شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که دیاباته و آل‌کثیر شرایط بازی دارند یا خیر، گفت: این دو بازیکن با تیم تمرین می‌کنند و در صورت صلاحدید سرمربی تیم بازی خواهند کرد.

وی در واکنش به جذب مهاجم برزیلی عنوان کرد: باشگاه به دنبال جذب مهاجم خارجی است، ولی هنوز این اتفاق نیفتاده و گزینه موردنظر هنوز پیدا نشده است. ان‌شاءالله که زودتر این اتفاق بیفتد و بتوانیم از بازیکن خوب خارجی هم استفاده کنیم و بتوانیم مسیرمان را ادامه دهیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه صحبت‌هایی مبنی بر جذب بشار رسن می‌شود، تصریح کرد: نه، فکر نکنم چنین موضوعی مطرح باشد.

باقری در پاسخ به طرح این موضوع که «در چند روز گذشته در صداوسیما بی‌احترامی‌‌هایی به گل‌محمدی مطرح شد. شما هیچ صحبتی در این زمینه نکردید؟»، گفت: تنها درباره یحیی گل‌محمدی نبود و درباره علی دایی هم حرف‌هایی مطرح شد. این اتفاق چند وقت است که متأسفانه تکرار می‌شود و تنها در صداوسیما نبوده است. فکر می‌کنم ما زیاد نباید به این مسائل توجه کنیم، چون اینقدر این اتفاقات تکرار شده است و فکر می‌کنم هر کسی از هر جایی که دلخور است به فوتبالیست‌ها و بزرگان فوتبال گیر می‌دهد. دفعه قبل گل‌محمدی بود و دو سری هم هست که به آقای دایی توهین می‌کنند. نمی‌دانم مقصودشان چیست و باید از این مسائل بگذریم. این دوستان هم فکر می‌کنم به اندازه کافی صدقه سر فوتبالیست‌ها، گل‌محمدی و دایی معروف شده‌اند و ما بیشتر از این توضیح ندهیم، بهتر است.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال درباره اینکه تیم ملی با سرمربیگری اسکوچیچ به جام جهانی صعود کرد، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه به نظرش برخورد با سرمربی پیشین تیم ملی درست بود و همینطور نتایج شاگردان کی‌روش در قطر، گفت: این صحبت‌‌ها خیلی کهنه شده است. من هم فقط بازی‌های تیم ملی را دیدم و نظر خاصی ندارم. به هر حال اسکوچیچ را کنار گذاشتند و یک گروه جدید سر کار آمد و ما هم مثل بقیه فقط بازی‌ها را دیدیم. درباره تیم ملی بیش از این صحبت نمی‌کنم.

وی درباره اشتباهات داوری در نیم‌فصل اول و اینکه چقدر فوتبال ما به آمدن VAR نیاز دارد، خاطر نشان کرد: در همه جای دنیا اشتباه داوری وجود دارد. ما هم وقتی بازی می‌کردیم اشتباه می‌کردیم و مسلماً داور هم اشتباه می‌کرد. با این اوصاف دلیل نمی‌شود که تمام اشتباهات را به گردن داور بیندازیم. ما می‌توانیم از VAR استفاده کنیم، ولی به هر دلیلی این اتفاق نیفتاده است. امیدوارم که این کار هم هرچه زودتر اتفاق بیفتد تا هم داوران بهتر قضاوت کنند و هم اینکه تیم‌ها هم بیشتر از این متضرر نشوند.

باقری در پایان درباره غیبت تماشاگران در ورزشگاه‌ها تصریح کرد: بله متأسفانه چند وقتی هست که تماشاگران در ورزشگاه‌ها حضور ندارند. ورزش و فوتبال بدون تماشاگر هیچ لذتی ندارد و من خودم شخصاً از فوتبال هیچ لذتی نمی‌برم، چون تماشاگر نیست. ما فقط همینطور می‌رویم و بازی می‌کنیم. به نظرم بدون تماشاگر فوتبال ما هیچ لذتی ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)