پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی فردا بسیار سخت است و سایپا تیمی است که بسیار با ثبات بازی می‌کند.

پندار خمارلو در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس اعلام کرد که به علت اینکه پرسپولیس میزبان نیست هنوز مسئله‌ای در مورد رایگان شدن بلیت اعلام نشده است و اگر خبری شد از طریق سایت باشگاه اعلام خواهیم کرد.

برانکو ایوانکوویچ در این نشست اظهار داشت: خودتان می‌دانید که بازی فردا بسیار سخت است. سایپا تیمی است که بسیار با ثبات بازی می‌کند. تا همین جا جز تیم‌های بالای جدول است و فقط یک امتیاز از ما عقب است. آنها تیمی هستند که 2-3 سال باهم بازی می‌کنند. تیمی که نکونام را از دست داده است اما تیموریان را جذب کرده است.

وی ادامه داد: ما می‌دانیم که چه بازی سختی فردا در انتظار ماست، از طرف دیگر ما هم مهدی طارمی را در اختیار نداریم و رضا خالقی‌فر هم تنها مصدوم ماست. بقیه بازیکنان در رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب 11 نفره هستند. لازم است یکبار دیگر از هوادارانمان که ما را پرشور تشویق می‌کنند تشکر کنم و با اینکه فردا میهمان هستیم، انتظار دارم که از ما حمایت کنند و به استادیوم بیایند چرا که بزرگترین شادی زمانی است که هوادارانمان را شاد کنیم.

وی درباره اخطاری که طارمی در بازی با فولاد گرفت و این شائبه که به وجود آمده تا او با توجه به تعطیلی لیگ، بیشتر استراحت کند، اظهار داشت: طارمی کار غیرحرفه‌ای کرد و طبیعی است که جریمه شود، اما قطعاً کارش عمدی نبود، چون دقیقه 8 نیمه اول این اتفاق افتاد و نمی‌تواند این مسئله عمدی باشد. طارمی در اختیار تیم است و امروز هم در تمرین حضور داشت و زودتر از سایر بازیکنان به مرخصی نرفت، اما باید بگویم که بدون طارمی ما ضعیف‌تر می‌شویم اما واقعیت این است که بدون او برنده هم شده‌ایم.

برانکو درباره اینکه وضعیت خط دفاعی پرسپولیس خوب نیست، تصریح کرد: از شما تشکر می‌کنم که این سؤال را کردید، اما با شما موافق نیستم! با گل‌هایی که خوردیم دلیل بر ضعف خط دفاعی ما نبود. فولاد اهواز در بازی قبل، یک شانس گل هم نداشت و حتی در بازی با سپاهان گل دوم آنها تنها حمله سپاهان بود. در بازی با ذوب‌آهن هم باید بگویم که از دو سانتر حریف ما یک پنالتی به دست آورد و در شلوغی هم به گل رسید. دفاع ما خوب کار می‌کند، اما طبیعی است که بعد از این همه شانس گلی که از دست می‌دهیم، عصبانیت و عدم اطمینان بین بازیکنان پیش می‌آید. در لیگ تیمی وجود ندارد که شانسی ایجاد نکند و به گل نرسد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا سوشا مکانی فردا در ترکیب پرسپولیس قرار خواهد گرفت یا نه، اظهار داشت: سوشا هم مثل هجده بازیکن دیگر در رقابت برای حضور در ترکیب اصلی است.

وی درباره خط حمله زهردار تیم سایپا خاطرنشان کرد: سایپا در بازی‌هایش حملات زیادی انجام می‌دهد، آنها سه مهاجم دارند که همراه با آندرانیک تیموریان تیم تهاجمی هستند و طبیعی است که خطری برای ما به وجود خواهند آورد.

سرمربی پرسپولیس درباره روند صعودی این تیم در جدول لیگ برتر اظهار داشت: الان در وضعیتی هستیم که نزدیک‌ترین فاصله را به صدر جدول داریم، اما ما در طول فصل مدام اعلام کردیم که برای چیزی که می‌خواهیم تلاش کنیم و تمرکز می‌گذاریم و سعی خواهیم کرد با بازی‌های بهتر امتیاز بیشتری بگیریم.

 

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه بعضی از مربیان عنوان کرده اند اشتباهات داوری به نفع یک تیم رقم می‌خورد، گفت: ما فقط روی بازی خودمان تمرکز کرده ایم. من، بازیکنان و باشگاه تمرکزمان را روی کارمان گذاشته ایم و با اطمینان کامل به داور به میدان می رویم. پرسپولیس در این فصل بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری خورده است ولی ما آنرا عمدی نمی دانیم. انتظار داریم تا آخر فصل هم همین روند ادامه داشته باشد.

برانکو درباره اینکه آیا حاضر است با همین اشتباهات داوری در دربی بازی کند یا ترجیح می دهد این مسابقه را داور خارجی قضاوت کند، گفت: من در دو دربی حضور داشتم. داوران عملکرد عالی داشتند. قبول داریم اشتباهات هست ولی اعتقاد داریم تمام این اشتباهات، اشتباهات انسانی است و عمدی نیست. در آخرین دربی هم که بازی کردیم، داور عالی بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)