برانکو ایوانکوویچ با تمجید از سیدجلال حسینی تأکید کرد، او از تمام فاکتورهای لازم برای مربیگری برخوردار است.

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس سرانجام در آستانه اعلام رسمی بازنشستگی قرار گرفت، بازیکنی که با 9 قهرمانی در تاریخ لیگ برتر، عنوان پُرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ را یدک می‌کشد و قطعاً یکی از ماندگارترین چهره‌های تاریخ این رقابت‌ها خواهد بود.

شماره چهار به یادماندنی تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس حالا با 115 بازی ملی و 256 بازی برای پرسپولیس از مستطیل سبز خداحافظی خواهد کرد و طبق اعلام رضا درویش از فصل آینده عضوی از کادر فنی پرسپولیس خواهد بود، بازیکنی که همواره و در تمام طول دوران فوتبال خود مورد تمجید سرمربیانش قرار گرفته و حتی کارلوس کی‌روش سرمربی وقت تیم ملی پیش از جام جهانی 2018 روسیه نیز پس از خط زدن نام او از لیست جام جهانی و خداحافظی‌‌اش از بازی‌های ملی این بازیکن را یک فرد حرفه‌ای و بی‌نظیر خواند.

در همین راستا برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره خداحافظی سیدجلال حسینی از دنیای فوتبال اظهار داشت: سیدجلال یک اسطوره است، بازیکنی با بیشترین جام در فوتبال باشگاهی ایران. برای او احترام ویژه‌ای قائلم و بسیار افتخار می‌کنم که او زمانی بازیکن من بوده است.

وی در واکنش به این پرسش که آیا سیدجلال مربی موفقی خواهد بود یا خیر، گفت: کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما سیدجلال کیفیت لازم برای مربیگری را دارد،‌ البته تأکید می‌کنم که همه چیز به او بستگی دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)