پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اضافه شدن یک مربی کروات دیگر به کادر فنی این تیم در فصل آینده خبر داد.

او همچنین گفت که آینده طارمی در دستان خودش است اما او دوست داشت می‌توانست یک فصل دیگر هم از او استفاده کند.

 

برانکو ایوانکوویچ درباره فرآیند جذب بازیکنان جدید، وضعیت دستیارانش در فصل بعدی لیگ، اردوهای آماده‌سازی پیش‌فصل پرسپولیس و اهدافش در فصل آینده برای این تیم صحبت کرد.

 

* در حالی که شما در کرواسی به سر می‌برید هر روز شایعات زیادی درباره پیوستن بازیکنان مختلف به پرسپولیس شنیده می‌شود.

 

– من هر روز با باشگاه در ارتباط هستم و درباره همه چیز با طاهری صحبت می‌کنم. با توجه به اینکه لیگ برتر تازه تمام شده هنوز زمان مناسب برای صحبت درباره خرید بازیکنان فصل بعد نرسیده است. ما ابتدا درباره کلیات آماده‌سازی تیم در فصل بعد با باشگاه به تفاهم می‌رسیم و بعد از آن می‌توانیم درباره اینکه چه بازیکنی باشد و چه کسی نباشد صحبت کنیم.

 

* پس مذاکره با بازیکنانی مثل کاوه رضایی و وحید امیری را تایید نمی‌کنید؟

 

– همان‌طور که گفتم ما هنوز درباره نام‌ها صحبت نکرده‌ایم. طبیعی است که رسانه‌های ایران درباره خرید‌های فصل آینده همه تیم‌ها گمانه‌زنی کنند اما من به شخصه نمی‌توانم مذاکره با هیچ بازیکنی را تایید کنم. اینکه پرسپولیس برای فصل بعد چه بازیکنانی را در نظر دارد جزو رازهای باشگاه است. زمانی که وقت صحبت کردن درباره بازیکنان فرا برسد حتما خواهید فهمید که چه بازیکنانی مورد نظر باشگاه بوده‌اند.

 

* گفته می‌شود برای فصل بعد یک مربی کروات دیگر به کادر فنی شما اضافه می‌شود؟

 

– بله. حتما من یک مربی خوب را که هموطنم هم هست برای فصل بعد زیر نظر دارم و پیش از آغاز تمرین‌های تیم برای شروع فصل جدید با باشگاه قرارداد خواهد بست.

 

* می‌توانید نام این مربی را اعلام کنید؟

 

– متاسفانه الان نمی‌توانم نام او را اعلام کنم. هر زمان که به ایران برگشتم و پس از اینکه تصمیم نهایی را با باشگاه گرفتیم نامش اعلام می‌شود.

 

* مثل اینکه درخواست برگزاری یک اردوی خارجی هم به باشگاه داده‌اید؟

 

– بله. برگزاری یک اردو در خارج از ایران قبل از شروع فصل جدید یکی از برنامه‌های اصلی ماست. به باشگاه پیشنهاد داده‌ام که در اسپانیا یا آلمان اردوی تدارکاتی برگزار کنیم و منتظر فراهم شدن مقدمات این اردو هستیم.

 

* این روزها درباره آینده مهدی طارمی شایعات زیادی وجود دارد. به عنوان سرمربی پرسپولیس فکر می‌کنید چه تصمیمی برای آقای گل لیگ برتر بهتر باشد؟

 

– قرارداد طارمی با پرسپولیس تمام شده است. او می‌تواند به هر باشگاهی که می‌خواهد برود. مثل اینکه در تلویزیون و رسانه‌ها هم اعلام کرده فصل بعد در پرسپولیس نیست. مدیربرنامه‌هایش هم گفته طارمی می‌خواهد برود. به هر حال همه چیز به خود طارمی بستگی دارد و خودش هم باید بهترین تصمیم را بگیرد. ماندن او دیگر از دست من خارج است. واضح است که من دوست دارم یک فصل دیگر هم او را در تیمم داشته باشم اما همانطور که گفتم آینده طارمی به خود او بستگی دارد.

 

* فصل گذشته پرسپولیس مشکلات زیادی برای زمین تمرین داشت، آیا این مشکل در فصل آینده برطرف می‌شود؟

 

– درست می‌گویید ما در مقطعی از فصل به خاطر نداشتن زمین تمرین مناسب اذیت شدیم. مسوولان در حال آماده کردن زمین ورزشگاه کاظمی هستند و اگر مشکل خاصی پیش نیاید ما تمرین‌هایمان را در این زمین انجام می‌دهیم و امیدوارم دیگر از این نظر مساله‌ای وجود نداشته باشد.

 

* چقدر امیدوارید که اتفاقات فصل گذشته مثل داوری‌ها و شرایط خاص پرسپولیس در فصل آینده تکرار نشود؟

 

– بدون شک فصل آینده باید برای پرسپولیس خیلی بهتر باشد. ما تمرین‌هایمان را زودتر شروع می‌کنیم. فصل گذشته وقتی کارمان را شروع کردیم فقط هفت بازیکن داشتیم اما امسال با قدرت بیشتری تمرینات را شروع می‌کنیم تا با برگزاری اردوهایی در داخل و خارج از ایران با آمادگی کامل لیگ را شروع کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)