پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز نگرانی نسبت به احتمال جدایی وحید امیری عنوان کرد که دیگر درباره مسلمان و فرشاد احمدزاده صحبت نخواهد کرد.

برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالات پرسپولیس و همین طور شایعه موافقتش برای تمدید قرارداد محسن مسلمان، اظهار کرد: راجع‌ به نقل‌ و انتقالات نگرانی خاصی ندارم به جز وحید امیری. او قرار بود با ما تمدید کند که نکرده و نگرانی جدایی او هستم. بهتر است درباره وحید امیری از من سوال کنید.

او در پاسخ به سوالی درباره شایعه تمدید قرارداد محسن مسلمان با پرسپولیس، گفت‌: به راستی چرا درباره مسلمان از من سوال می‌کنید. او همانند فرشاد احمدزاده رفته و از پرسپولیس خداحافظی کرده است. محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده برای من تمام شده‌اند و دیگر درباره این بازیکنان صحبت نخواهم کرد. من از آن‌ها بابت زحماتی که در طول دوران حضورشان در پرسپولیس کشیده‌اند تشکر می‌کنم اما دیگر درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ درباره این که شاید تعداد بازیکنان جدا شده از پرسپولیس بیشتر شود؟ هم گفت‌: نگران نیستم، چرا که ۲۸ بازیکن در فهرست تیم داریم و خودم را درگیر سه یا چند بازیکنی که رفته‌اند نمی‌کنم.

برانکو ایوانکوویچ همچنین درباره قرعه‌کشی لیگ هجدهم هم، گفت‌: قرعه‌کشی خوبی بود و مشکلی از این بابت نداریم  و بر اساس قرعه و برنامه سازمان لیگ برابر حریفان قرار خواهیم گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)