پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عرفان اسماعیلاجیچ، سرمربی سابق تیم هندبال ایران، دراگان اسکوچیچ سرمربی پیشین فولاد و همچنین پروپیچ مهاجم استقلال در ایران با من بسیار صمیمی  و دوست هستند.

 برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با شبکه تلویزیونی NOVA کرواسی اظهار داشت: من در ایران بسیار راحت هستم و مردم به من محبت زیادی دارند. حتی هواداران تیم رقیب نیز وقتی من را در فروشگاه یا خیابان می بینند ابراز احساسات می کنند و عکس یادگاری می گیرند. سال های گذشته هم به عنوان سرمربی تیم ملی در ایران بودم و به خاطر همین موضع همین تصمیم گرفتم به ایران بیایم و هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده بگیرم. این تیم، یکی از پرطرفدارترین تیمهای آسیا است.

وی در ادامه افزود: در این فصل نیز چند جله ای با رئیس باشگاه جلسه گذاشتم و با ایشان به تفاهم رسیدیم تا یک فصل دیگر در این تیم بمانم. از این موضوع بسیار خوشحالم. خانواده من در ایران چند روزی مهمان بودند و بسیار از این سفر خوشحال و راضی بودند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره دیدارش با رئیس جمهور کرواسی  و حسن روحانی خاطرنشان کرد: ضیافت ناهار را در خدمت رییس جمهور ایران و همینطور رییس جمهور کرواسی بودیم و وزرای بلندمرتبه ایران هم بودند و اتفاقا از من هم استقبال خوبی شد. آنجا فهمیدم که چقدر دولتمردان ایرانی فوتبال را دوست دارند. بعضی از آن ها هم طرفدار تیم من یعنی، پرسپولیس بودند.

وی درباره برنامه اش برای فصل اینده اذعان داشت: برنامه های زیادی را با رئیس باشگاه در میان گذاشتیم. قرار شد به صورت پله ای آن ها را طی کنیم. سه جام را پیش رو خواهیم داشت و بعد از یک سال این تیم در اسیا حضور پیدا خواهد کرد. برنامه های خوبی برای موفقیت تیم داریم و در نظر گرفتیم و قرار است بازیکنانی که لیست آنها را داده ایم برای تقویت تیم جذب شوند.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران همچنین گفت: تماس های تلفنی در این چند روز با مسئولین تیم داشتم. آنها در حال فراهم کردن بهترین شرایط هستند. من دو دستیار خوب در ایران دارم. همینطور مارکو به عنوان بدنساز کنار ما هست. ایگور هم مربی دروازبانان ما خواهد بود. اما امسال بعد از رفتن آندره، به خاطر بیماری پدرش، یکی از دستیارانم را از دست دادم و قرار است یک دستیار کروات برای فصل جدید به جمع ما اضافه شود.

برانکو درباره حضور گسترده مربیان کروات در ایران بیان داشت: من در ایران تنها نیستم. مردم آن کشور به من محبت زیادی دارند. همینطور کرواتهایی که در ایران حضور دارند. عرفان اسماعیلاجیچ، سرمربی سابق تیم هندبال ایران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی فولاد و همچنین پروپیچ  در ایران با من بسیار صمیمی  و دوست هستند. بعضی اوقات هم با یکدیگر به رستوران و فروشگاه می رویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)