تیم پرسپولیس برای مقابله با تهدیدها از امشب به اردو می‌رود.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با تصمیم کادر فنی تیم و مدیران باشگاه و با توجه به لغو بازی پرسپولیس مقابل نساجی قائمشهر که با تصمیم سازمان لیگ فوتبال ایران صورت گرفت، نماینده فوتبال ایران و غرب آسیا در فینال لیگ قهرمانان آسیا۲۰۲۰، از امشب جمعه، به اردو خواهد رفت.

هدف از این اردو ایزوله کردن بازیکنان و کاهش ارتباط آن‌ها با افراد خانواده، دوستان و جامعه به منظور کاهش امکان سرایت بیماری کرونا به بازیکنان و عوامل تیم است.

در این ارتباط همچنین هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است تا پروتکل‌های بهداشتی، بیشتر از قبل در محل اردو و تمرین اجرا شود.

اهمیت این موارد از آن جهت است که در آستانه بازی فینال آسیا، پروتکل‌های سخت‌گیرانه کشور قطر و همچنین محدودیت بازیکنان در اختیار با توجه به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها، ابتلای اعضای تیم به بیماری کرونا، دردسر ساز خواهد شد.

این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران، اخیرا با تهدیدهای امنیتی_ بهداشتی مبنی بر تلاش برای سرایت بیماری به اعضای تیم روبه‌رو بوده است که در شبکه‌های اجتماعی نیز نمود داشت.

اردوی پرسپولیس به منظور کاهش خطر انتقال بیماری به اعضای تیم، تا بازی با ذوب‌آهن ادامه خواهد داشت. در این مدت کنترل‌های لازم با انجام آزمایش تشخیصی نیز به طور مرتب، انجام خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)