تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه با استفاده از نفرات ذخیره خود در بازی با شهرخودرو، ویستاتوربین را شکست داد.

تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته در هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه سه بر صفر شهرخودرو را شکست داد، از ساعت ۱۲ امروز در دیداری دوستانه با استفاده نفرات ذخیره خود در ورزشگاه غدیر به مصاف تیم دسته دومی ویستا توربین رفت و در پایان با نتیجه دو بر یک حریف را شکست داد.

سرخپوشان پس از دیدار برابر شهر خودرو، امروز در قالب دو تیم، در دو ورزشگاه به ریکاوری و بازی دوستانه پرداختند.

بازیکنان حاضر در بازی دیروز در ورزشگاه کاظمی زیر نظر بدنساز تیم ریکاوری کردند. سایر بازیکنان نیز در دیداری دوستانه مقابل تیم ویستا توربین به میدان رفتند.

بازی دوستانه دو تیم در ورزشگاه غدیر و در دو وقت ۳۵ دقیقه‌ای انجام شد و طی آن پرسپولیس با گل‌های مهدی عبدی (که با دریبل چند بازیکن به ثمر رسید) و سعید حسین‌پور به پایان رسید. گل تیم ویستا هم توسط مرتضی حسینی به ثمر رسید.

بوژیدار رادوشوویچ، احسان حسینی، محمد خارکش، سینا مهدوی، سعید حسین پور، محمد شریفی، کمال کامیابی نیا، علی شجاعی، مهدی مهدی خانی، وحید امیری، مهدی عبدی نفراتی بودند که در این مسابقه در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفتند.

*بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس قبل از شروع این دیدار خوش و بش گرمی با فرشاد پیوس، سرمربی پرسپولیسی حریف داشتند.

*پیوس در گفت و گو با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی به سرمربی سرخ پوشان گفت: یحیی جان خیلی برای تیم زحمت کشیدی. بازی روز گذشته هم عالی بود و لذت بردیم. خودت هم می دانی. آرزموی موفقیت برای تان دارم و صد در صد قهرمان می شوید و همه را خوشحال می کنید.

*در این لحظه پیروانی هم به پیشکسوت پرسپولیس گفت: آقا فرشاد شما کاپیتان همه هستی.

*سرمربی تیم ویستا توربین همچنین در زمان خوش و بش با مهدی عبدی گفت: مطمئنم گل میزنی. هواداران را رها کن و فقط بازی خودت را بکن.

*علی دوستی مهر، سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان هم که در مجموعه ورزشی غدیر فعالیت دارد نظاره گر این مسابقه بود و با کادرفنی دو تیم صحبت کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)