پرسپولیس نیوز: دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تیم ملی جوانان با نتیجه دو بر یک به سود سرخپوشان خاتمه یافت.

شاگردان گل‌محمدی بعد از تساوی در بازی دیروز مقابل استقلال تهران، امروز در دو گروه برنامه ریکاوری و بازی دوستانه را در دستور کار داشتند.

بازیکنان اصلی بازی دیروز از ساعت ۱۱:۳۰ زیر نظر بدنساز ریکاوری کردند. بازیکنان ذخیره نیز از ساعت ۱۲ در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی جوانان رفتند.

حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تماشاگر ویژه دیدار دوستانه سرخپوشان با تیم ملی جوانان است.
پرسپولیس در این بازی با ترکیب: بوژیدار رادوشِویچ، شجاع خلیل زاده، احسان حسینی، سیامک نعمتی، محمد نادری، سعید حسین‌پور، محسن ربیع خواه، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی عبدی و آنتونی استوکس وارد زمین شد.
در دقیقه‌ ۱۰ ارسال امید عالیشاه از روی نقطه کرنر با ضربه سر عبدی همراه شد که مدافع تیم ملی از مقابل دروازه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۸، آنتونی استوکس پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت که شوت او از فاصله ۲۵ متری با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۲، اشتباه مدافعان تیم ملی جوانان باعث شد توپ به عبدی برسد و او از مقابل دروازه با شوتی دقیق گل نخست بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

دقیقه ۲۸، حرکت انفرادی خوب سعید حسین‌پور با دریبل دو نفر همراه شد اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱، باز هم حرکت عمقی خوب سرخپوشان باعث ایجاد موقعیت شد و استوکس با پاس رو به عقب توپ را به حسین‌پور رساند که شوت این بازیکن با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

نیمه نخست بازی با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم، امیر روستایی به جای استوکس در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت.

در دقیقه ۵۵، امیر روستایی روی پاس خوب عبدی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد اما شوتش از بالای دروازه به بیرون رفت.

۵ دقیقه بعد و روی حرکت ترکیبی خوب مهاجمان پرسپولیس، توپ به روستایی رسید که شوت او را این بار دروازه‌بان حریف مهار کرد.

در دقیقه ۶۲، آریا برزگر که در این بازی برای تیم جوانان بازی می کرد با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شد اما در آخرین لحظات شجاع خلیل زاده توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۰، مهدی عبدی روی پاس امیر روستایی در محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از یک چرخش با شوت پای چپ گل دوم خودش و پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۷، پاس عمقی بازیکن تیم جوانان به آریا برزگر رسید و او در موقعیت تک به تک دروازه پرسپولیس را باز کرد و بازی ۲-۱ شد.

این بازی دوستانه در پایان با نتیجه ۲-۱ به سود پرسپولیس تمام شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)