پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم ملی جوانان گفت: در اردوی تیم ملی تمرکزم روی این تیم است و در خصوص مسائل باشگاهی صحبت نمی‌کنم.

آریا برزگر در پایان دیدار تیم‌های استقلال و تیم ملی جوانان گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این آخرین اردوی ما قبل از بازی‌های مقدماتی بود و امیدوارم که این روند روبه رشد ادامه داشته باشد. به هر حال استعدادیابی‌های انجام‌ گرفته و امیدوارم بتوانیم سه بازی خوب را در مسابقات مقدماتی انجام دهیم، هر چند که هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد.

برزگر درباره اینکه آیا مقابل استقلال از انگیزه خاصی برخوردار بود یا نه، تصریح کرد: هر بازی برای من مهم است و در هر بازی انگیزه دارم. می‌خواهم که دستوارت مربی را در زمین پیاده کنم و تمام افکار من روی دستورات تاکتیکی مربی است.

وی در باره اینکه گفته می‌شود با استقلال قرارداد بست ولی به پرسپولیس رفت، ادامه داد: راجع به مسائل باشگاهی حرف نمی‌زنم؛ چراکه اینجا اردوی تیم ملی است و همه تمرکز من روی تیم ملی جوانان است.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که چه زمانی در باره رفتن به پرسپولیس و نرفتن به استقلال صحبت می‌کند، تصریح کرد: هر وقت به تمرین تیم پرسپولیس رفتم، آن وقت در باره مسائل باشگاهی صحبت خواهم کرد و پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)