پیشکسوت پرسپولیس برد سرخ‌ها برابر تیم پیکان را پیروزی مهم و روحیه بخشی دانست.

محمد برزگر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با اشاره به برد پرسپولیس برابر پیکان اظهار داشت: این برد پیروزی مهمی برای پرسپولیس محسوب می شد که بچه ها با ارائه یک بازی خوب، منطقی و حساب شده توانستند این پیروزی با ارزش و سه امتیاز کامل را به اندوخته های قبلی خود اضافه کرده و نشان دهند شایسته بهترین عنوان در پایان این فصل هستند.

وی در ادامه افزود: نکته مهم این دیدار، نمایش خوب پرسپولیس برابر هواداران بود. بچه ها به خوبی از انرژی سکوها بهره برده و با ارائه یک بازی منطقی با وجود حریف سرسخت و شرایط خاصی که در این دیدار حکمفرما بود برد مهمی را به دست آورند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص روند فنی این بازی تصریح کرد: پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و با گل زودهنگام نبض بازی را در اختیار گرفت، اگرچه شوک ناشی از اخراج عالیشاه یک مقدار نگران کننده بود اما کل تیم با دوندگی و تلاش بیشتر به گونه ای روند بازی را پیش بردند تا خلا یک بازیکن کمتر در مقایسه با حریف خیلی کم احساس شود. در نیمه دوم با شروع خوب پرسپولیس، گل دوم در بهترین زمان ممکن به ثمر رسید. پس از دریافت گل دوم، طبیعی بود حریف فشارش را روی تیم ۱۰ نفره پرسپولیس بیشتر کند ولی بازیکنان به خوبی کانال های نفوذ پیکان را بستند و با تجمع در عمق دفاع به صورت زنجیروار، اصول دفاعی را به نحواحسن اجرا کنند و پیروزی مهم و باارزشی را به دست آورند. باید به این مسئله اشاره کنم که پرسپولیس کم نقص و هوشمندانه بازی کرد و با پیروزی دو بر صفر موفق شد مزد بازی برترش را بگیرد.

برزگر در مورد کاهش امتیازات پرسپولیس با استقلال در صدر جدول از ۶ امتیاز به ۴ امتیاز به برنا گفت: باید تمام تمرکزمان را روی پیروزی در ۵ بازی باقی مانده بگذاریم. من اطمینان دارم استقلال بازهم لغزش خواهد داشت و به عنوان مثال تیمی مثل فولاد یقه اش را می گیرد. پرسپولیس باید فقط و فقط به پیروزی در ۵ بازی بعدی فکر کند تا بتوانیم با ۵ برد و استفاده از اتفاقات بازی های باقی مانده استقلال، برای ششمین فصل متوالی جشن قهرمانی باشکوهی را برگزار کنیم.

وی درباره بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس تاکید کرد: سید بازیکن توانمندی است که هم از نظر فنی و هم از نظر روحی و روانی به پرسپولیس کمک زیادی کرد و با حضورش در ترکیب اصلی تیم شرایط کلی قرمزپوشان را سروسامان داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)