پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با تمجید از بازی این تیم مقابل النصر عربستان انتقادات تندی علیه مهاجم سرخ‌پوشان مطرح کرد.

محمد برزگر در گفتگو با فارس، در خصوص دیدار تیم‌های النصر عربستان و پرسپولیس ایران که شب گذشته با تساوی به پایان رسید، اظهار داشت: ۱۰ نفره شدن النصر باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی روانی شرایط بهتری به دست بیاورند و شاید اگر جلوی زمین خودباوری بیشتری داشتیم، می‌توانستیم با 3 امتیاز شیرین از ریاض برگردیم، اما واقعا بچه‌ها با غیرت ایرانی بازی کردند و با یک تاکتیک خوب دست النصر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بستند. کادر فنی به خوبی النصر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آنالیز کرده بود و در عمق، هیچ موقعیتی به این تیم ندادیم و به همین خاطر النصری‌ها مجبور بودند که از کناره‌ها سانتر کنند که در این کار هم ناموفق بودند. پرسپولیس با یک بازی اقتصادی با امتیاز به تهران برمی‌گردد و حالا ما به صعود از این گروه در روز آخر بازی‌ها امیدوار هستیم. خوشحالم از اینکه در جنگ ستاره‌های پولدار دنیا آبرومند بازی کردیم و سربلند بودیم و به جز یکی دو صحنه بازی بی‌اشتباهی انجام دادیم.

وی در خصوص اینکه موقعیت‌سوزی بازیکنان پرسپولیس در این بازی کاملاً به چشم می‌آمد و این موضوع نگران‌کننده است، ادامه داد: از قبل هم گفته بودم که اگر ما یک مهاجم تاپ خارجی جلوی زمین داشتیم، دغدغه‌ای نداشتیم. ما در خط حمله مشکل داریم و گل نمی‌زنیم که به نظرم این موضوع به خاطر این است که به خودباوری نرسیدیم. ما مهاجم گلزن می‌خواهیم و این کمبود کاملاً احساس می‌شود. اینکه از موقعیت‌ها خوب استفاده نمی‌کنیم، نگران‌کننده است؛ چراکه زحمات کل تیم هدر می‌رود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد نبیل باهویی، مهاجم خارجی پرسپولیس گفت: واقعا او بازیکن بی‌کیفیتی است و تا اینجا هیچ کاری برای پرسپولیس نکرده است. او اصلاً بازیکنی نیست که اصطلاحا کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دربیاورد و ای کاش به‌جای پولی که برای این بازیکن دادیم، یک مهاجم بهتر می‌آوردند؛ چراکه شرایط ما در آسیا ویژه است و هرچه در این بازی‌ها موفق‌تر باشیم و بیشتر صعود کنیم پول بیشتری به عنوان پاداش به باشگاه می‌‌رسد. واقعا جای تاسف دارد که یک بازیکن بی کیفیت مثل باهویی در پرسپولیس نمی‌تواند خواسته‌های کادر فنی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجابت کند.

برزگر در مورد اینکه به نظر می‌رسد با بازی مقابل النصر، خودباوری به پرسپولیسی‌ها برگشته، گفت: دقیقا نکته درستی است. بازی دیشب از خیلی جهات می‌تواند برای پرسپولیس مؤثر بوده و به این تیم کمک کند. انگیزه و اعتماد بین بچه‌ها به وجود آمده و خوشبختانه کادر فنی و بازیکنان اعتماد خوبی بهم دارند. به همین دلیل معتقدم که این موضوع در لیگ برتر هم به ما کمک خواهد کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در باره دیدار هفته آینده این تیم مقابل الدحیل قطر تصریح کرد: این بازی برای ما 6 امتیازی است و برای صعود باید برنده شویم. ما از بازی با الدحیل خاطره خوبی داریم و در زمان برانکو این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که بازیکنان بسیار خوبی هم داشت، شکست دادیم و معتقدم که آن روز دوباره تکرار خواهد شد. این به شرطی است که بازیکنان مغرور نشوند و در باد بازی دیشب نخوابند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)