پیشکسوت پرسپولیس گفت: تمام لیگ بسیج می‌شوند تا چوب لای چرخ پرسپولیس بگذارند و اجازه ندهد این تیم قهرمان شود اما تجربه یحیی گل‌محمدی به قدری است که رقبا از این حربه نمی‌توانند استفاده کنند.

محمد برزگر در گفت‌وگو با برنا، ضمن ابراز رضایت از خریدهای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: با وجود جدایی چند مهره از تیم، پرسپولیس در جذب نیروهای جانشین این نفرات موفق عمل کرده است با وجود خریدهای جدید این تیم می‌تواند در فصل پیش رو شرایط خوبی را در طول فصل رقم بزند.

وی تاکید کرد: البته به نظرم پرسپولیس با جذب یکی دو مهره می‌تواند کامل‌تر شود. در فصل پیش رو به جز لیگ برتر و جام حذفی، باید در میدان سخت و مهم آسیایی هم حضور پیدا کند و باید در تمامی پست‌ها حداقل دو بازیکن هم‌تراز و خوب در اختیار داشته باشد. پرسپولیس یکی از تیم‌هایی است که حریفان آسیایی در لیگ قهرمانان روی این تیم حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و به همین دلیل باید با حداکثر قدرت و توان در آسیا به میدان برود و همین موضوع اهمیت نقل و انتقالات این تیم را در این فصل دو چندان می‌کند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص پست دفاع چپ در این تیم که یکی از دغدغه‌های کادرفنی هم محسوب می‌شود، تصریح کرد: چند سالی است در لیگ ایران خلا دفاع چپ کامل کاملا مشهود است. به هرحال این پست هم یکی از پست‌های حساس است. فصل قبل در برهه‌ای وحید امیری که بازیکن چند پسته و به قول فوتبالی‌ها آچارفرانسه پرسپولیس است، در این پست فوق‌العاده بود. برای فصل جدید هم به نظرم یحیی گل‌محمدی در کنار استفاده از وحید امیری و علی نعمتی از اعتماد کردن به جوانی مانند مهدی احمدی ضرر نخواهد کرد و این مهره‌ها می‌توانند در این پست به پرسپولیس کمک کنند.

برزگر در مورد پیش‌بینی‌اش از آینده پرسپولیس گفت: پرسپولیس هر فصل کار سختی دارد و امسال هم با توجه به این که در فصلی که گذشت سه جام را به دست آورده است، کارش برای حفظ قهرمانی به مراتب سخت‌تر می‌شود. پیش از این بارها شاهد بوده‌ایم بعضا تمام لیگ بسیج می‌شوند تا چوب لای چرخ پرسپولیس بگذارند و اجازه ندهد این تیم قهرمان شود اما به نظرم تجربه کادرفنی پرسپولیس به خصوص یحیی گل‌محمدی به قدری است که رقبا از این حربه نمی‌توانند استفاده کنند. یحیی گرگ بالان دیده است و می‌داند چطور پرسپولیس و حواشی احتمالی را که ممکن است برای این تیم ایجاد کنند، مدیریت کند.

سرمربی تیم امید مقاومت در خصوص آخرین وضعیت تیمش در آستانه آغاز فصل جدید رقابت‌های پایه خاطرنشان کرد: برای حضور پرقدرت در این فصل نیروهای خوبی را در اختیار داریم. طبق برنامه اعلام شده ما در هفته اول باید برابر امید پرسپولیس به میدان برویم که بازی مهمی برای ما محسوب می‌شود و امیدواریم در شروع فصل عملکرد خوبی را در این فصل از خود به نمایش بگذاریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)