علاقمندان به تماشای مسابقات فوتبال از منابعی غیر از صداوسیما منتظر تصمیم احتمالی ای‌اف‌سی هستند تا شاید بار دیگر خاطره ۲۹ آذر ماه سال ۹۹ را تکرار شود.

در فاصله کمتر از دو هفته مانده به شروع مسابقات جام جهانی و اولین بازی تیم ملی در رقابت‌های ۲۰۲۲ قطر برخی درباره اینکه چه کسی مسابقات تیم ملی ایران در این رقابت ها را گزارش خواهد کرد، سوالاتی را مطرح می کنند.

ظرف روزهای اخیر این شایعه بار دیگر مطرح شد که شاید عادل فردوسی پور از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ را در صفحه فارسی اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کند. اتفاقی که تقریباً دو سال پیش در تاریخ بیست و نهم آذرماه سال ۱۳۹۹ و در فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاد و همه را غافلگیر کرد.

روزی که عادل فردوسی پور گزارش دیدار تیم های پرسپولیس و اولسان کره جنوبی را با بغضی که در گلو داشت در صفحه فارسی AFC آغاز کرد و اتفاقاً همان گزارش نیز با استقبال کم سابقه مخاطبان اینستاگرامی این صفحه مواجه شد و رکورد قابل توجهی را هم برجای گذاشت.

حالا و در شرایطی که گفته می‌شود شد احتمالاً عادل فردوسی پور در جریان برگزاری مسابقات ۲۰۲۲ قطر به این کشور سفر می‌کند بعضی بر این اعتقادند که شاید بار دیگر سورپرایز کنفدراسیون فوتبال آسیا برای علاقمندان ایرانی فوتبال، گزارش مسابقات تیم ملی کشورمان با صدای عادل فردوسی پور باشد.

شایان ذکر است؛ موضوع گزارش فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا توسط عادل فردوسی پور نیز تا چند ساعت پیش از شروع آن دیدار رسانه ای نشده بود و در نهایت این اتفاق باعث تعجب بسیاری از اهالی ورزش به ویژه پرسپولیسی ها شد و با تکرار احتمالی این اتفاق این بار همه اهالی فوتبال سورپرایز خواهند شد.

این در شرایطی است که البته بسیاری از علاقه مندان هم به خاطر رفتارهای بازیکنان تیم ملی از آنها دل خوشی ندارند. پوشش های پر از قطعی و بی کیفیت تلویزیون با مجری ها و گزارشگران تکراری هم ذائقه بخش دیگری از علاقه مندان را تلخ کرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)