پرسپولیس نیوز: برنامه سفر تیم فوتبال پرسپولیس به قطر و امارات برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و سایر اقدامات انجام شده از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد.

در پی تشکیل ستاد برگزاری رقابت‌های آسیایی پرسپولیس از دو هفته پیش اقدامات جدی برای برنامه‌ریزی امور و بویژه سفرهای دور رفت انجام شد و با پیگیری‌های مسئولان باشگاه اقدامات لازم طبق برنامه اعلام شده از سوی یحیی گل محمدی به افشین پیروانی مدیر تیم در دستور کار قرار گرفته است.‌

طبق اعلام امیرعلی حسینی، مدیرروابط بین الملل باشگاه پرسپولیس که امشب ساعت ۲۲:۵۰ به اتفاق حسین خبیری، معاون اجرایی باشگاه برای پیگیری برخی امور به دوحه سفر می‌کنند برنامه سفر سرخپوشان به قطر بدین شرح خواهد بود؛

_شنبه ۱۹ بهمن، ساعت ۲۲:۵۰ کاروان پرسپولیس به دوحه پرواز می‌کند.

_زمان ورود تیم به فرودگاه دوحه نیز ساعت ۰۰:۳۰ بامداد بیستم بهمن خواهد بود.

_تمرین سرخ ها عصر یکشنبه در زمین باشگاه الدحیل

_تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در استادیوم محل برگزاری دیدار با الدحیل و استادیوم اختصاصی این باشگاه برگزار می شود.

_سه شنبه ۲۲ بهمن ماه، دیدار مقابل الدحیل از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه به وقت محلی و ۱۸:۴۵ به وقت تهران آغاز می شود.

_تمرین ذخیره ها و ریکاوری بازیکنانی که مقابل الدحیل بازی کرده اند روز چهارشنبه در دوحه برگزار می شود.

_تیم پرسپولیس ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه روز چهارشنبه شب نوزدهم بهمن به تهران بازمی گردد.

بدین ترتیب پرسپولیسی ها روز پنج شنبه در تهران خواهند بود و روز جمعه برای برگزاری دیدار با شارجه راهی دوبی می شوند. سرخ ها دو روز در دبی خواهند بود و سپس برای بازی با شارجه عازم این شهر می‌شوند. جزییات برنامه های تیم در سفر به دبی و شارجه مشخص و برنامه ریزی ها طبق آن در حال انجام است و متعاقبا اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ دیدار پرسپولیس با التعاون به میزبانی تیم عربستانی در کویت و بازی خانگی پرسپولیس مقابل التعاون طبق توافقات باشگاه پرسپولیس با الوصل در استادیوم زعبیل باشگاه الوصل امارات برگزار می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)