پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس برای مقابله با شکایت مهاجم سابق خود برگ برنده‌ای در اختیار دارد.

ماریو بودیمیر مهاجم سابق پرسپولیس به دلیل نگرفتن مطالباتش از این باشگاه شکایت کرد و خواستار دریافت کل مطالباتش و همچنین غرامت شده است.

بودیمیر باید ۲۶ هزار یورو از پرسپولیس دریافت می‌کرد اما در مدت زمان حضور در این تیم فقط ۲۵ هزار یورو گرفته و مدت زمان قرارداد این بازیکن هم ۱۸ ماهه بوده است.

اگر بودیمیر با سرخپوشان توافق نکند و شکایت خود را در فیفا و حتی در دادگاه CAS دنبال نماید این احتمال وجود دارد همچون شکایت مانوئل ژوزه سرمربی اسبق این تیم، غرامتی در حدود دو برابر مبلغ قرارداد از پرسپولیس دریافت کند که در این صورت احتمالا بودیمیر یک میلیون یورو طلب خواهد کرد. این مسئله ضرر مالی هنگفتی به پرسپولیس وارد خواهد کرد و مسئولان باشگاه در تلاش هستند که از روی دادن چنین اتفاقی جلوگیری کنند.

در این میان باشگاه پرسپولیس مدعی است که برگ برنده‌ای دارد و قصد دارند از این برگ برنده خود در دادگاه استفاده کنند.

مسئولان وقت باشگاه نامه‌ای به بودیمیر داده و از او خواسته بودند تا با مراجعه به تهران، رقم طلب خود را دریافت کند اما این بازیکن از این کار خودداری و برای گرفتن مطالباتش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل پرداخت نکردن بیش از دو ماه از مطالبات بودیمیر تخلف انجام داده و این بازیکن کروات با استفاده از این قانون که اگر بازیکنی دو ماه حقوقش را نگیرد می‌تواند قراردادش را فسخ کند استفاده کرد، اما از آنجایی که مسئولان وقت باشگاه پرسپولیس به بودیمیر اعلام کردند برای گرفتن مطالباتش به تهران بیاید و او از این مسئله سرپیچی کرد، به همین خاطر مدیران این باشگاه امیدوار هستند بتوانند از حقوق خود دفاع کنند. این موضوعی است که باشگاه پرسپولیس نسبت به آن خوش‌بین است تا بتواند در این پرونده متحمل ضرر و زیان زیادی نشود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)