پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم یحیی گل محمدی با حضور مهاجم خارجی تکمیل می‌شود.

ادموند بزیک در گفت‌وگو با برنا، در خصوص حضورش در ورزشگاه کارگران در حاشیه دیدار دوستانه نساجی مازندران و شمس آذر قزوین اظهار داشت: برای ملاقات با دوستان و یادآوری خاطرات زمان حضورم در پرسپولیس و تمرین در این مجموعه به کارگران آمدم و خاطرات زیادی برایم زنده شد.

وی در مورد فعالیت فعلی‌اش در فوتبال تاکید کرد: تا دو فصل قبل در تیم‌های پایه مربیگری می‌کردم اما در نهایت تصمیم گرفتم فعلا در پایه ها کار کنم و اگر فرصتی پیش آمد در بزرگسالان فعالیت مربیگری داشته باشم.

پیشکسوت پرسپولیس اشاره‌ای به لیگ برتر در دوره قبل داشت و در این مورد تصریح کرد: فوتبال ایران در فصل قبل زیر سایه جام جهانی بود و می‌توان لیگ اخیر را به دو دوره قبل و بعد از جام جهانی تقسیم کرد. قبل از جام جهانی بازیکنان از انگیزه زیادی برخوردار بودند تا خود را به تیم ملی برسانند. این درحالی بود که پس از جام جهانی فشارها از روی تیم‌ها و بازیکنان برداشته شد و به اعتقاد من در ماه‌های پایانی شاهد بالا رفتن کیفیت فوتبالی تیم‌ها بودیم و در نهایت پرسپولیس در حالی قهرمان شد که از ابتدای فصل مشخص بود این تیم از نظر شاخصه‌های فنی، شانس زیادی برای قهرمانی دارد. پرسپولیس کمترین اشتباه را در طول فصل داشت و توانست با شایستگی قهرمان شود.

بزیک در خصوص فقر گلزنی فوتبال ایران در سال‌های اخیر گفت: در یکی دو فصل اخیر اکثر بازی‌ها کم گل شده است که این موضوع نشان از این دارد که مهاجمان ما در امر گلزنی موفق نبوده‌اند و هافبک‌های ما هم در گلسازی روزهای خوبی را نداشته اند. فوتبال ما در سال‌های اخیر خیلی تدافعی شده و این موضوع جذابیت ها را کم کرده است.

وی با تاکید بر نیاز این تیم به حضور مهاجم در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: با توجه به این که در حال حاضر مهاجم داخلی در بازار نقل و انتقالات برای حضور در پرسپولیس وجود ندارد، پرسپولیس باید برای تقویت خط حمله‌اش به دنبال جذب مهاجم خارجی باکیفیت باشد تا بتواند تیم خود را برای حضور موفق در فصل پیش رو تکمیل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)