مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از سپاهان اصفهان به‌عنوان اصلی‌ترین رقیب این تیم برای دستیابی به قهرمانی لیگ برتر یاد کرد.

ادموند بزیک در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس بعد از تساوی در دربی تهران گفت: وضعیت پرسپولیس خوب است و این تیم در نتیجه‌گیری نسبت به ابتدای فصل ثبات بیشتری پیدا کرده است. دربی هم شرایط خاص خودش را داشت و معمولاً گاهی اوقات حساسیت بازی روی عملکرد فنی دو تیم تأثیر می‌گذارد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه برخی معتقدند یحیی گل‌محمدی در دربی، تیمش را با تفکرات محافظه‌کارانه به زمین فرستاد، تصریح کرد: اتفاقاً استقلال در این بازی محافظه‌کارانه بازی کرد و هدف آنها این بود که یک مساوی بگیرند. بازی که در نیمه اول چیز خاصی نداشت، ولی در نیمه دوم پرسپولیس نمایش خوبی داشت و می‌توانست به گل برسد.

وی با بیان اینکه خیلی از تیم‌ها نباختن را نسبت به بردن در اولویت قرار داده‌اند، اظهار داشت: وقتی به هفته سوم لیگ برتر رسیدیم، تغییر روی نیمکت مربیان آغاز شد و این اصلاً خوب نیست. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد مربیان ما فقط دنبال نباختن می‌روند، چون در فوتبال ما آنها امنیت شغلی ندارند و می‌بینید که بازی‌ها هم چقدر کم گل است.

بزیک در مورد اینکه کدام تیم در این فصل اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس محسوب می‌شود، گفت: من سپاهان را اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس می‌دانم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)