با وجود اینکه کارگزار پرسپولیس مبالغی به حساب بازیکنان واریز کرده اما این پرداختی‌ها به تایید باشگاه نرسیده است.

در اواخر فصل بیست‌ویکم فوتبال ایران که کارگزار باشگاه پرسپولیس از همکاری با این باشگاه درآمدهایی به دست آورد، پرداختی‌هایی به این باشگاه انجام داد تا اینگونه مشکلات مالی پرسپولیس را حل کند اما در این میان به خاطر مشکلاتی که حساب بانکی پرسپولیس داشت، برخی از پرداختی‌ها مستقیما به حساب باشگاه واریز نشد و این موضوع حالا باعث شده همان پرداختی‌ها به تایید پرسپولیس نرسد.

از آنجایی که باشگاه پرسپولیس شرکتی دولتی محسوب می‌شود و حساب بانکی باشگاه تحت نظارت ذی‌حساب تعیین شده از سوی وزارت اقصاد و دارایی است، تمام درآمدهای باشگاه اعم‌ از همکاری با کارگزار باید به حساب باشگاه واریز و در ادامه با امضای مدیرعامل و ذی‌حساب هزینه شود. با این حال در مقطعی از فصل گذشته، حساب بانکی باشگاه به خاطر شکایت یکی از طلبکاران مسدود بود و به همین خاطر کارگزار باشگاه بخشی از قراردادهای اعضای تیم را مستقیما به حساب آن‌ها واریز کرد و حالا این پرداختی‌ها به تایید ذی‌حساب باشگاه نرسیده تا رسما در درآمدهای باشگاه از کارگزار محاسبه شود.

در هفته‌های اخیر ذی‌حساب باشگاه از رضا درویش خواسته است به عنوان مدیرعامل باشگاه تعهدنامه‌ای را امضا و مسئولیت ادعاهای کارگزار مبنی بر پرداخت مبالغی را بپذیرد تا او بتواند این پرداختی‌ها را در حساب‌های باشگاه منظور کند. با این حال هنوز درویش این موضوع را نپذیرفته و مذاکرات برای حل مشکل ادامه دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)