هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید گام به گام و بازی به بازی پیش رویم اما هدف اصلی ما صعود دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

بشار رسن در گفت ‌و گو با ایرنا، با اشاره به برتری سرخپوشان برابر التعاون اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم و توانستیم با عملکردی خوب بازی را کنترل کنیم و در نهایت هم این مسابقه را با برتری پشت‌سر بگذاریم.

وی در مورد گلی که در دیدار برابر التعاون به ثمر رساند افزود: حق ما در این دیدار پیروزی بود و گلی هم که من به ثمر رساندم زحمت کل تیم بود. خوشحالم که این گل با برتری تیم همراه بود.

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس صعود سرخپوشان به مرحله بعد لیگ قهرمانان تصریح کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم. به طور حتم اهداف بزرگی در سر داریم اما گام به گام برای موفقیت پیش خواهیم رفت.

رسن در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم دوباره می‌تواند فینالیست لیگ قهرمانان شود، اظهار داشت: ابتدا باید صعود به مرحله بعد را قطعی کنیم. اهداف بزرگی در سر داریم که به طور حتم قهرمانی در آسیا یکی از آنها است. اما همانطور که گفتم باید گام به گام پیش برویم.

وی اضافه کرد: همانطور که گفتم یک قهرمانی با پرسپولیس در آسیا می‌خواهم. من در تیم قبلی‌ام (نیرو هوایی عراق) قهرمان AFC کاپ شدم و حالا دوست دارم با پرسپولیس هم قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کنم.
وی در پایان در مورد دیدار با الدحیل گفت: بازی سختی در پیش داریم اما می‌دانیم که باید ببریم. الدحیل از تیم‌های خوب لیگ قهرمانان است که بازیکنان خوبی هم دارد اما در هر مسابقه برای برد به زمین می‌رویم.

تیم فوتبال پرسپولیس با هفت امتیاز در صدر گروه c مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد. این تیم باید در دیدار بعدی خود روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه به مصاف الدوحیل قطر برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)