موضوع بند فسخ قرارداد مهاجم تیم پرسپولیس به مسئله پرحاشیه‌ای تبدیل شده است.

با رسانه‌ای شدن پیشنهاد چند تیم خارجی به مهدی عبدی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بحث قرارداد و بند فسخ این بازیکن به سوژه داغی تبدیل شد. به طوری که ابراهیم شکوری معاون پیشین باشگاه پرسپولیس هم در صفحه شخصی خود به این مسئله واکنش نشان داد. ابتدا عنوان شد این بند ۱۰۰ هزار دلار است اما در ادامه مشخص شد رقم واقعی ۴۰۰ هزار دلار است.

اصل ماجرا به تمدید قرارداد عبدی با پرسپولیس در زمان مدیریت جعفر سمیعی برمی‌گردد؛ در آن زمان عبدی قرارداد خود را به مبلغ نسبتاً کمی با پرسپولیس تمدید کرد. در همان جلسه سمیعی به عبدی قول می‌دهد که در صورتی که عملکرد مناسبی در نیم‌فصل اول داشته باشد رقم قرارداد او را افزایش خواهد داد. این در حالی است که عمر مدیریتی جعفر سمیعی در پرسپولیس به نیم‌فصل نرسید و او جای خود را به مجید صدری داد.

با حضور صدری در پرسپولیس و با رسیدن به نیم‌فصل مذاکرات برای بالا بردن رقم قرارداد عبدی آغاز شد که در نهایت این مبلغ بالاتر رفت. جالب البته اینجا است که در همین مذاکرات بند فسخ ۴۰۰ هزار دلاری در قرارداد عبدی ثبت می‌شود.

البته تمام این صحبت ها از سوی مدیربرنامه های عبدی پس از حضور او در جشن قهرمانی نساجی و محرومیت او از حضور در تمرینات مطرح شده که در نوع خود جالب است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)