پرسپولیس نیوز : مدافع پرسپولیس معتقد است که پیشکسوتان این تیم باید از پرسپولیس حمایت کنند.

پرسپولیس تهران درروزی که محسن بنگرمدافع با تجربه و بلند بالای خود را روی نیمکت نشانده بود چهارگل ازسپاهان دراصفهان خورد تا شکست سنگینی را درهفته سوم تجربه کند.

درحالی که تصورمی کردیم محسن بنگرپس ازاین باخت برآشفته شود و زمین و زمان را به هم بدوزد اما روش دیگری را پیش گرفت و به دفاع ازتصمیم برانکو پرداخت و… بهتراست خودتان با ما و محسن بنگرباشید تا انتهای این مصاحبه؛

 

*پس ازپایان بازی عنوان کردی که بابت نیمکت نشینی ناراحتی اما اعتراضی نداری؟
– بله، من یک بازیکن حرفه ای هستم و خوب می دانم تصمیم گیرنده اصلی سرمربی تیم است چون مسوولیت تیم با اوست. همچنین طبیعی است که هربازیکنی بابت نیمکت نشینی ناراحت باشد و شما هیچ فوتبالیستی را دردنیا سراغ ندارید که روی نیمکت بنشیند و ته دلش خوشحال باشد.
*ولی بارها دیده شده درچنین مواقعی بازیکن اعتراض می کند و..؟
– خب اشتباه است! مصاحبه راحت ترین و پیش پا افتاده ترین راه است درحالی که من اهل مبارزه هستم. اهل جنگ هستم و آن قدرمی جنگم و درتمرینات خوب کارمی کنم تا باردیگرپیراهن فیکس پرسپولیس را پس بگیرم.
*باورش سخت است که نه اعتراض کنی، نه قهرکنی و نه بخواهی علیه کسی مصاحبه کنی؟
– مگرکاسیاس کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا وقتی نیمکت نشین شد مصاحبه کرد؟ آیا علیه کسی حرف زد؟ ایستاد و مبارزه کرد. من هم به تصمیم مربیان احترام می گذارم و دنبال اعتراض هم نیستم. درفوتبال روزهای خوب وجود دارد و روزهای بد هم هست. منتظرفرصت دوباره کادرفنی می مانم.
*ولی برخی ها معتقدند برانکو به محسن بنگراعتقادی ندارد؟
*آخرچه کسی این حرف را زده است؟ سرمربی اگرمرا نمی خواست اول فصل می گفت و این حرف ها را باورنمی کنم.
*یعنی به گوش خودت نرسیده است؟!
– (خیلی جدی) چرا به گوشم که رسیده است اما فوتبال شغل من است و خودم را با افکارمنفی مشغول نمی کنم. باورهم نمی کنم برانکو به من اعتقاد نداشته باشد و به جای باوراین حرف ها سعی می کنم بهترین تمرینات را درهفته پیش رو انجام بدهم و باردیگربه ترکیب برگردم.

*فکرش را می کردی پرسپولیس ازسپاهان اصفهان چهارگل بخورد؟
– فوتبال همین است. کسی فکرش را می کرد برزیل درخانه خودش ازآلمان هفت گل بخورد؟ اما همه دیدیم این اتفاق افتاد. الان هم باید بازی با سپاهان را فراموش کنیم و ازهمین حالا به ذوب آهن فکرکنیم. به نظرم پرسپولیس واقعی را باید ازبازی ذوب آهن به بعد ببینید. ما متاسفانه بعد ازآن بازی سنگین درخوزستان باردیگردرخانه حریفان بازی داشتیم و مسابقه دادن با سپاهان دراصفهان کارآسانی نیست. اتفاقا خوب هم بازی کردیم و دو گل به میزبان زدیم و اگراشتباهات فردی نبود بازی با این نتیجه تمام نمی شد.
*اغلب پیشکسوتان پرسپولیس خلاف نظرتو را دارند و حتی برخی عنوان می کنند برانکو باید برود؟
– من احترام خاصی برای همه پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس قائل هستم اما ازهمه این عزیزان می خواهم الان ازتیم ما حمایت کنند. پرسپولیس دراین مقطع نیازبه حمایت همه دارد و حتی ازشما مطبوعاتی ها و رسانه ها هم می خواهم دراین شرایط به پرسپولیس کمک کنید.

*بی تعارف امیدی به این پرسپولیس می توان بست؟
– چرا که نه؟ تازه سه هفته ازلیگ برترگذشته و ما اول راه هستیم. تازه بدن ها ول می کند و فقط یک بازی داخل خانه انجام دادیم و انشالله با حمایت هواداران ذوب آهن را دراستادیوم آزادی می بریم و باردیگربه اوج برمی گردیم.
*رقیب سنتی شما استقلال بهترازپرسپولیس نتیجه گرفته است. نظری ندارید؟
– (با خنده) امروزحال و حوصله کری خواندن برای کسی را ندارم. لطفا سووال بعدی!
*عملکرد کدام بازیکن پرسپولیس رضایت بخش بود؟
– همه بچه ها زحمت خود را کشیدند اما به نظرم مهدی طارمی، امید عالیشاه و علی علیپورکارخود را انجام دادند اما فوتبال همین است. سپاهان درضد حملات خیلی خوب ظاهرشد و توانست برنده اززمین خارج شود.
*درباره عملکرد گروه داوری نظری نداری؟
– به نظرمن حداقل یک پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد ولی با این حال بهتراست قضاوت دراین مورد را به کارشناسان داوری واگذارکنیم.
*لحظه ای که بلند شدی و به سمت نیمکت حسین فرکی رفتی تا به قول معروف رخصت بگیری، تماشاگران سپاهان شروع به شعارسردادن علیه تو کردند. آن لحظه چه احساسی داشتی؟
– (با بی خیالی) اصلا هیچ صدایی نشنیدم!
*شوخی می کنی یا جدی می گویی؟!
– آخرچه باید بگویم؟ من حدود هشت سال خوب و خاطره انگیزدرسپاهان داشتم و این تیم بخش عمده ای اززندگی ورزشی مرا به خود اختصاص داده است. توقع دارید چه حرفی بزنم؟ تماشاگراحساسی است و حالا ممکن است یک حرفی بزند. این باعث نمی شود که من بخواهم تمام آن خاطرات خوب را نادیده بگیرم!
*(به شوخی) امروزحسابی سربه راه هستی و اصلا نمی خواهی تیتربدهی؟!
– هرچه گفتم حرف دلم بود. خداوند برهمه چیزناظراست و من دراین سن و سال خوب می دانم چه می گویم. برای سپاهان و همین طورپرسپولیس هرگزکم نگذاشتم وکم فروشی نکردم. وجدانم هم راحت است و به همین خاطرآرامش دارم.
*راستی تلویزیون اصفهان هم درچند نوبت تصویرتو را روی نیمکت پرسپولیس نشان داد؟
– ازبس که خوش تیپ هستم (می خندد و ادامه می دهد) به هرحال سال ها دراصفهان و تیم سپاهان توپ زدم و شاید به همین دلیل لطف دوستان شامل حال من شد.
*درپایان حرف ناگفته ای نداری؟
– نه ازشما ممنونم. فقط می خواهم ازقول من بنویسید هیچ چیزی برای محسن بنگربالاترازموفقیت پرسپولیس نیست وبرهمین اساس باردیگرازهمه پرسپولیسی های واقعی می خواهم که به این تیم کمک کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)