پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کدام پول میلیاردی؟! به خاطر پیراهن پرسپولیس بازی می‌کنیم.

محسن بنگر پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل گسترش فولاد گفت:‌بازی خوبی بود گسترش فولاد تیم خوبی بود و خوشحالیم یک بر صفر پیروز شدیم و از این نتیجه راضی هستیم.

وی در مورد اینکه گسترش فولاد موقعیت‌های زیادی داشت گفت: آنها تیم‌شان خیلی خوب بود و مهاجمان خوبی داشتند به همین خاطر موقعیت هایی را به دست آوردند.

بنگر در مورد صحبت‌هایی که بعد از دربی علیه بازیکنان می‌شود، اظهار داشت: قبل و بعد ازدربی صحبت‌هایی می‌کنند و می‌گویند اینها بازیکنان میلیاردی هستند. کدام پول؟ اگر پولی می‌بینید در باشگاه به ما هم بگویید. ما به خاطر این پیراهن بازی می‌کنیم. قرارداد داریم اما به ما پولی ندادند.

وی افزود: ما تا آخر فصل هم بازی می کنیم و پول نمی گیریم، به خاطر این پیراهن کارمان را انجام می‌دهیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم پس اینقدر نگویند ما میلیاردی هستیم.

وی در مورد دیدار مقابل سپاهان و اینکه تیم سابقش است، گفت:‌سپاهان تیم سابق من است، اما مدت زیادی از آن گذشته است. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید در تمام مسابقات امتیاز بگیریم. برای من برخورد تماشاگران سپاهان مهم نیست و رنگ پیراهن قرمز مهم است که دارم با آن بازی می‌کنم.

بنگر در مورد سه اخطاره شدن رضا حقیقی عنوان کرد: در بین دو نیمه به او گفتم مواظب باش و بعدا هم 10 بار گوشزد کردیم سه اخطاره نشود اما با یک حرکت بچه‌گانه و مهدکودکانه سه کارته شد تا در بازی که به او احتیاج داریم نتواند کنار ما باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)